hesabın var mı? giriş yap

 • kendini satanist olarak tanımlayan bebetoların kurban, kan içme vs ayinlerinin her akşam ana haber bülteninde yer aldığı dönemler. bu dönemin puştları yüzünden ana babamız akşamları dışarıda rahat rahat gezmemize engel oldu, metal dinleyemez saç uzatamaz olduk. o değil siyah kıyafet dahi giyilemiyordu lan ülkede.

 • nsdap hükümetinden kaçıp cumhuriyet türkiye'sine ilticasından sonra ankara üniversitesi'ne gelen çocuk hastalıkları profesörü eckstein'ın albümünden bir görsel:

  buradaki olay bir nazar ritüeli. islam öncesi türklerde oldukça popüler şamanist bir inanış olan nazar değmesine önlem almak için yapılıyor. sık hastalanan ve sürekli huysuzlanan çocukların çok güzel oldukları için nazara geldiğine inanılıyor ve bu sebepten dolayı bebekler çirkin gösterilmeye çalışılıyor.

  kültür bakanlığı chucky'ye telif atsa iyi para kaldırır bence.

  edit: othr nick'li yazar floki bebişi renklendirmiş: görsel

 • valla kimse kusura bakmasın; muhatabının hak ettiği hitap şeklidir.
  sırf biraz eli para gördü, biraz da popüler diye bir yerlere gelebilmek adına ne idüğü belirsiz bir tipin her dediğine ehere öhere diye süs köpeği gibi gülersen mevzu bahis elemana seni urfalı ameleye peşkeş çekme ehliyeti verirsin.
  alan razı- veren razı, bokunuzda boğulun ajans değişikleri.
  (bkz: leş)

 • türkiye'de yaşadığınıza delalettir. tek yönmüş, çıkmaz sokakmış, kaldırımmış fark etmez. her an her yerden bir araba çıkıp sizi çiğneyebilir. dikkat etmek lazım.

 • kadınların cadı diye yakıldığı ortaçağ karanlığından 500 yıl sonra ortadoğu bataklığında yaşanmış bir olayın nesnesi olmuş zavallı kadın.

 • "22 cvpsz arm brktm 1 kere geri dnmdn. uzydsn dmk beni ihml etmn anlmına glmyr. hiç mi zmnn yok.hiç mi mrk etmyrsn. çok üzyrsn beni felix"

  2 dakika sonra:

  "msj ulşmd diyr. iyonsfre grnce beni arrmsn?"