hesabın var mı? giriş yap

 • kaliteli bir öğretmen sınıfındaki öğrencilerden hediye beklemez, zaten zor geçinen insanların masraf yapmasına izin vermez. nerde cicili bicili hediyeler ile mutluluk pozu satan öğretmen varsa işini layıki ile yapmayan gösteri budalası tiplerdir. hediye konusunda çok değerli bir hocamız "aileleriniz sizi maddi olarak güç bela okula gönderiyor bu yüzden bana sakın hediye almayın bana en büyük hediye sizlere bir şeyler katmak, vatana millete faydalı bir insan yetiştirdiğimi görmek derdi. "

 • en kariyerli futbolcu mu? hayır
  en yetenekli futbolcu mu? hayır
  en güçlü futbolcu mu? hayır
  en iyi futbolcu mu? hayır

  ama gelip deseler ki, "şu yanyana stadlarda aynı anda, messi, ronaldo, ronaldo(hakiki), zidane, maradona, pele ve ronaldinho'nun maçı var, hangisine girelim?" tereddütsüz ronaldinho'nun maçına girerim. muhtemelen de messilerle zidanelarla yer kavgası yaparım o stadda.

  öyle bir futbolcudur.

 • hepsinin ortak özelliği cevap verdikten sonra aehıhıhı!! diye gülmeleri. peki bu gülüş neyi ifade ediyor; ben malım gülüşü bu. bildiğimiz mal beyanının sloganı hatta.

 • selam sana, ey elifçiğim!

  yüzüklerin efendisindeki elflere benzediğini söyleyen oldu mu acaba, tatlı şey? elifler zaten güzelliğiyle meşhurdur, bilirim.

  güneş gözlüklerinin markasını merak ettiğim için yazıyorum sana, prada gibi duruyor? italya'ya hiç gitmedim ama bence ülkemiz de çok güzel. asos'a gittin mi?

  bildiğim iyi bir pansiyon var, beraber gidersek indirim alabileceğimize inanıyorum...

  off neler söylüyorum ya, sen ne biçim elifsin, bana bunları söyletiyorsun, pis şey:))

  cevabını sabırsızlıkla bekleyen...

  mustafa

 • ayça-orçun çifti yeni ayrılmıştır;

  ayça: artık çoooooook yalnız, çoooooook mutsuz :(:(
  orçun bunu beğendi
  melih bunu beğendi

  ayça: orçun aşkolsun :(
  orçun: kendin istedin! melih kim?