hesabın var mı? giriş yap

 • neyi nasıl anlatsam bilmiyorum. çalıştığım iş yerinde zerre kadar huzurum ve mutluluğum yok, işimden, iş arkadaşlarımdan ve iş yerimden ölesiye nefret ediyorum. buna mecbur olmaktan nefret ediyorum. çalışmak zorunda olduğum için kpss'ye vakit ayıramıyorum. sevdiğim işi yapamıyorum. önümü, yarınımı göremiyorum. sürekli içim sökülürcesine ağlıyorum. ruhum sıkışıyor.

  -boktan bir mağazada asgari ücretle çalışan 23 yaşında üniversite mezunu satış danışmanı

 • "her akşam yatmadan önce tanri' ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. bir gün tanri'nin çalişma tarzinin bu olmadiğini anladim. ertesi gün gittim ve kendime yeni bir bisiklet çaldim ve her akşam yatmadan önce tanri'ya günahlarimi affetmesi için dua ettim".

  al capone...

 • ufakken çok ağlarmışım, hatta çoktan öte hep ağlarmışım. beni susturmak için artık annemde babamda çaresiz kalmış. yok emziği bala batır ağzına ver falan filan ben susmuyormuşum. sonracıma babam o ünlü keşfini yaptı:

  b: bak aklıma ne geldi!
  a:ne?
  b:simdi bi kaba süt koyacaz..
  a:ee?
  b:sonra bu kabın ağzına emziğin ucunu yapıştırp ucunu delecez!!
  a:....
  b:böle o* emdikçe ağzına süt gelecek!!
  a:....
  b:....
  a:biberon yani??
  b:..!(büyük bir keşif duygusunun ardındaki hüsran...)

  demek ben daha erken doğsam biberonun patentini babam alsa şimdi paraya para demezdik..işin diğer bir boyutu demek ki insanlar başları sıkıştığı zaman akılları çalışıyor. bak caponlara atom bombasını yediler* simdi her seyi en ufak en hızlı en teknolojik sekilde yapmak icin kasiyolar (bkz: japon tshirt katlama sanati)

 • cemaat dahilindekilere sunulabilecek büyük hizmet, muhteşem bir fırsat.
  avantajları:

  * tüm "kadro" networklerine koşulsuz şartsız üye olabilme imkanı: bölge imamlarıyla bağlarınızı güçlendirin!

  * akademik gold üyelere ücretsiz "ayak kaydırabilme" aplikasyonu: kıl olduğunuz doçentlerin önüne kesmek size çok daha yakın...

  * gold olmayan her üyeye "şefkat tokadı" atabilme imkanı

  * "ihale bul" aplikasyonu: şimdi gold üye olanlara ilk 3 ihale yarı fiyatına!

  * tüm cemaat içindekilerle sınırsız sohbet olanağı

  bununla beraber kısa bir süre için "abi" ve "serrehber" gold üyeler içinden en fazla şakirt getirenlere özel çekilişler, amerika'ya rüya gibi seyahatler...

 • şu söylediklerinin milyonda birini cumhurbaşkanı için söyleseler bir daha gün yüzü göremeyecek olan tiplerin kudurmuş köpekliğidir. evet, bu tarz söylemlerde her iki taraf da bulunuyor ama tutuklananlar hep aynı taraftan nedense. sorarlarsa ülkede hak hukuk adalet işliyor dersiniz.

 • tuzla ile arası 85.5 km'dir. umarım kısa zamanda bu iki ilçe arasına düzenli uçak seferleri yapılır.

 • baba : oğlum kuşun (muhabbet kuşu) suyu bitmiş niye bakmıyorsunuz bağırıp duruyor hayvan ?
  anne : "beşiktaş" "beşiktaş" demeyi öğreteceğine "su" "su" demeyi öğretseydin sen de.

 • gece gece parmak ucunda akıl yürütmeler:

  arkadaşınız size verdiği sözleri yerine getirmezse ona olan güveniniz azalır. kendinize verdiğiniz sözleri yerine getirmezseniz kendinize olan güveniniz azalır. o zaman kendinize verdiğiniz sözleri yerine getirirseniz kendinize olan güveniniz artar. ya kendinize verdiğiniz sözleri tutun. ya da kendinize tutabileceğiniz sözler verin. ya da kendinize söz vermeyi bırakın.

 • takıma geldiğinde zımba gibi olan mostafa mohamed'i 5-6 hafta sonra canlı cesede çevirdi. aylarca fatih terim idmanı denen pespayelikten uzak olan diagne'nin dün takım arkadaşlarına göre ne kadar diri olduğuna bakılarak bile kalitesi anlaşılabilir.

  diagne ve onyekuru'ya bakarak bu idmanın ne bok olduğu çok net görülebilir aslında. 2-3 kez kiralık giden/gelen bu oyuncular galatasaray'a geldiğinde zımba gibi oluyorlar, 2-3 ayda azalarak bitiyorlar. gidip düzeliyorlar, bir sonraki gelişlerinde yine zımba gibi başlıyor, terim idmanı yedikçe çöküyorlar.