hesabın var mı? giriş yap

 • eminim cok az da olsa istisnalari vardir ama genel olarak bu kadar sevmedigim bir meslek grubu yok. her taksiye binisim ayri bir olay. zaten cogu maske takmiyor. hadi tek basinayken takmayabilir, musteri binince de takmiyor. illa uyarmak lazim.

  bugun avrupa yakasindan asya yakasina gecmek icin tam 40 dakika hem bi taksiden hem normal yoldan gecenlerden taksi bulmaya calistim. 4 tane taksici karsiya geciyorum diye almadi. boyle rezillik olur mu ya? bu kadar zengin mi bu taksiciler keyfine gore karsi musterisi almiyor!?

  sonra uber geldi diye aglarlar. beter olun.

 • eğer açıklamadaki gibi %50'nin üzerinde yapılan artışa rağmen böyle bir talep ile iş bırakılmış ise burada migros tarafına tu kaka demek biraz abes görünüyor.

  bence asıl sorumlu faiz sebep enflasyon neticedir garabeti ile ülkeyi bu hale getiren iktisat ekolü(!)

 • aynı egodan ambulans ekiplerinde de var. ay herkes beni sevsin, bana yol versin tripleri, artistik tepe süsleri vs. patlama, bekle, değil mi yaa?!
  edit: gelen mesajların gösterdiği sonuç: bu mecrada ironiden anlama oranı %95'lerde...%5 de sağolsun, varolsun. sokak hayvanlarını unutmayalım bu arada çünkü kar artıyor, durum vahim. allah yardımcımız olsun.

 • insanların çoğu kaybetmekten korktuğu için,sevmekten korkuyor.
  sevilmekten korkuyor, kendisini sevilmeye layık görmediği için.
  düşünmekten korkuyor, sorumluluk getireceği için.
  konuşmaktan korkuyor, eleştirilmekten korktuğu için.
  duygularını ifade etmekten korkuyor, reddedilmekten korktuğu için.
  yaşlanmaktan korkuyor, gençliğinin kıymetini bilmediği için.
  unutulmaktan korkuyor, dünyaya iyi birşey vermediği için.
  ve ölmekten korkuyor, aslında yaşamayı bilmediği için...