hesabın var mı? giriş yap

 • az önce robben'i arayıp, beyler finalde inter'e çakıyorsunuz gözünüzü seveyim demiş. moratti ve mourinho büyük panikte!!!

 • cevabi belli olan sorudur. 15 yildir tek bir siyasi rakibinin karsina cikmaya cesaret edemeyenler simdi de cesaret edemeyecektir.

  bunun yerine, patronlara santaj yaparak ele gecirdikleri medya'da karsilarina 3-4 tosuncuk alip ellerine de soracaklari sorulari vereceklerdir.

 • ergen yutubırlığının gittiği iğrenç noktayı gösteriyor. bu adam toplumun bir rengi, bir deseniydi. gidenler, kuyruk olanlar neyle karşılaşacaklarını bilerek gidiyorlardı. ezkaza geçerken görüp duran 3-5 kişi haricinde kimse zorla getirilmedi oraya.

  böyle böyle toplumun farklı renklerini solduralım, seslerini susturalım, küstürelim. herkes aynı bokun laciverdi olsun.

  ben 2004 yılında gittiğimi hatırlıyorum.
  hatta fotoğraflarımız var arkadaşlarla. o zamanlar da böyleydi. üniversite öğrencisiyiz deyince "medreseliler gelin, bu size yetmez" deyip biraz daha çiğköfte koyduğunu hatırlıyorum. daha öncesi de var. youtube 2005 de kurulmuş. şimdi bu adamı youtube ünlüsü olmak için böyle davranmakla suçlayan gerizekalılar var. ne desen boş bu derece salaklığa.

 • 1. doğru değil
  2. yine de düşük alırlar
  3. kapitalizme küfretmek için "paketlemede koli yapan adamdan ne kadar fazla alındığı" gibi bir ölçüte sahipsen sıkıntı var

  edit: başlık başa kalmış. zamanında bir arkadaş "ulan paketlemede koli yapan adam bile bu kadar para alıyor, kahrolsun kapitalizm" minvalinde bir entri ile açmıştı bu başlığı.

 • "komura bak komura diolar, ne komuru ya" deyip sudanlı abimizi isyan ettirmişlerdir :))

  gülüyorum ama 21 yy a geldik hala ten rengine göre insan sınıflamak devam ediyor.

  not: o sudanlı bebek ayrıca ne tatlıymış öyle.

 • özetlen diyor ki, küreselleşmenin boku çıktı, 1 ülke devrilirse domino taşı gibi 20 ülke de arkasından gelebilir,
  arap baharından sonra mülteci akınları, geri kabul anlaşması, 300-500 euro fonlarla siz bu ülkenin geçmişini bellediniz, yönetim de bunu engelleyemedi. orada ekonomik kriz daha da artarsa, bu sefer milyonlarca düzensiz göçmen bize de girebilir. türkiye ekonomi olarak zor durumda. kurtarmaya çalışın yoksa bize de girebilir. bize de girebilir.