hesabın var mı? giriş yap

 • eşimin yaptığı eylemdi. kızımıza hamileydi. allaam o ne kusmalar. arabayı filan yolda durdurup kaldırıma yapacak kadar. o kadar ani olurdu ki bu his, kusulacak yerin müsaitliği vs. hiç önemli olmazdı. banyoya koştuğunda da klozete yetişemezdi mecburen lavaboya.....

  bir gün, yine o klozeti temizlerken farkettim, hiç rahatsız olmadığımı. sonra bu kusmalara sebep olan o küçük kız yüzüme kustu başka bir gün, kustu dediğim içtiği tüm sütü çıkardı şerefsiz. o zaman da hiç rahatsız olmadım. hatta gülmekten sütün bir kısmını çocuğa geri püskürttüydüm.

  velhasıl hep öyle içilen, sıçılan, iğrenilen ortamlarda olmuyor bu iş diyip, aile bakanlığı kamu spotuna çeviririm mevzuyu.

 • silahlı organize suç örgütü kurmak suretiyle; korkutma, şiddet ve tehdit yoluyla haksız menfaat temin etmek suçlarından 10 yıldan beridir cezaevinde olan hükümlü bülent gürsoy adlı kişidir.

  suçu sabit bir hükümlü olduğu için ve kendisinin yaptığı işler açık kaynaklarda yer aldığı için ismini paylaşmakta bir sakınca görmedim.

  kemal kılıçdaroğlu haindir diyen çocuğun suç makinesi babası ile ilgili haberler;
  https://www.mynet.com/…cete-operasyonu-110100181293
  https://www.hurriyet.com.tr/…sunla-evlendi-15458681
  https://www.61saat.com/…n-tahliyesini-h1050187.html

  "bay kemal hain hain" diyen çocuk b.c.g, cumhurbaşkanı erdoğan'dan babasının salınmasını istemiş, erdoğan da bu konuda trabzon milletvekili sedat cura'ya gerekli talimatı vermiş.

  b.c.g isimli çocuk da erdoğan'ın babasını salacağını zannederek sosyal medya hesabında şunları paylaşmış;
  görsel

  gerçi burası akp türkiyesi.
  bir bakmışsınız çocuğun babası yarın öbür gün salıverilmiş. hiç şaşırmayız değil mi?

  ah be çocuk...
  sen kemal kılıçdaroğlu'na hain diyorsun ama, asıl hain olan seni bebekliğinde terk edip cezaevine giren, senin babasız büyümene sebep olan haramzade baban.

  bak, hain dediğin kemal kılıçdaroğlu vatana, millete faydalı çocuklar yetiştirmiş bir baba.
  ya senin baban???

  umarım bir gün bunları fark ettiğinde, sen de babana benzemiş olmazsın...

 • ''sınava girseydi de sonra kontrol edilseydi o olup olmadığı'' dedirten mağdur kız. yapılamıyor mu böyle bir şey. adını al, sınavdan sonra istediğin kadar kontrol et o mu değil mi diye. yeri bellidir yurdu bellidir. salak bu adamlar ya.

  (bkz: malsınız lan siz mal)

 • ekrem başkan, biliyoruz ki kindar değilsin, herkesi kucaklarsın başkan olunca...
  ama lütfen, bak lütfen diyorum, bunları kucaklama...

  bu kadar geniş olmak zorunda değiliz, bu kadar iyi olmak zorunda da değiliz, bunlar için gerekeni lütfen yap göreve gelince.

 • bir gün t-shirt yıkamam lazımdı. çekmesin hesabına elde yıkıyım dedim. beyazdı t-shirt. neyse leğene koydum t-shirt'ü içine su doldurdum, ariel kutusundan da bir avuç detarjan aldım, sonra attım leğene bi baktım içinde renkli boncuklar var detarjanın. dedim herhalde bunları renkliler için koymuşlar. oturup ayıklamıştım ne kadar renkli boncuk varsa. t-shirt'ün üstündeki renkli yazılar için 3-5 boncuk bırakmıştım ama.

 • ne zaman ki ödemem gereken miktar ...,20 olur, korkarım. cebimde de ...,25 lira oldu mu gör gerginliği...

  - para üstünü almayıp "üstü kalsın" desen "artize bak sanki para üstü de bir şey olsa bari..." denecek.
  - para üstünü beklemeden oradan uzaklaşsan kısa süre sonra "beyefendi para üstünü almadınız" diye çağırılacaksın.
  - para üstünü beklesen "ulan adama bak 5 kuruş için bekliyor ne açgözlü pinti adammış" denecek.

  siz en iyisi kart kullanın.