hesabın var mı? giriş yap

 • hayatı boyunca hiç gidememiş bir kadınla, hayatı boyunca hiç kalamamış bir adamın öyküsü.
  birbirlerine, sanki hayatlarının son rötuşlarını yapar gibi dokunan iki insanın; sevmenin yaşı ve zamanı olmadığını gösteren bir aşkın filmi.
  4 günde yaşananların etkisinin bir ömür sürdüğü efsane bir içtenliğin senfonisi.

 • aynı zamanda filozof eray, kızların sevgilisi melih ve kimsenin takmadığı zeki'den oluşan 3'lü bbg finalini de hatırlayan nesildir.

 • teoman’ın yıllar önce, şöhret yolculuğu başlamadan reklam ajanslarına iş başvurusu için hazırladığı profesyonel özgeçmişi..
  ünlü rockçını asi ve aykırı karakterini yansıtan cv'nin sonunda "beni şimdi almazsanız sonra çok yanarsınız, eylemlerim sürecektir” yazıyor. *

  görsel

 • sanırım "madem avrupa'da tecavüz ediliyor, biz de neden bu kadar safsata" ima edilmeye çalışılıyor. bilal'e anlatır gibi anlatayım; "orada" tecavüz mağduruna linç değil koruma, tecavüzcüye ise ceza verebilen, işlevini ve hakimiyetini kaybetmemiş bir yargı hakimiyeti mevcut canım. şimdi geceleri kızını okşayıp, karını dövmeye devam edebilirsin.

 • biz kendi insanımızla dalga geçiyorduk sokaklara kola döküyorlar, portakal bıçaklıyorlar diye meğer bunlarda da mevcutmuş bu gerizekalılardan. hatta bunlar daha ağır gerizekalı ki koca üniversite böyle bir karar alabilmiş.

  sırada ne var? ka ka kalinka eşliğinde, üzerine vodka döküp matruşka yakmak mı?