hesabın var mı? giriş yap

 • çorapları pantolonun üstüne geçirip,elleri çaprazlama koltuk altına koyup,peteğin üstüne oturmak.

  bu yöntem yaz mevsiminde ise kenelerden korur bilesiniz.

 • o değil de normal hızda konuşan, diksiyonu aksansız; bildiğin normal düz genç insan siyasetçi gördüm ilk defa ülkede. tarif edemedim kelimeyle, bünye alışık değil.

  toplantıda gerekirse atarım diye lipton getirip, olaylar kopunca millete fırlatmak nasıl bir tepki şeklidir lan shshdh. başarılı. approved.

  derhal bir kaç yıl ülke yönettirilsin.

 • kendisi beni affetsin ama, şu rockçı serpil'in ilk sahne aldığı gün yaptığı bir hareketi gördüğümden beri gif'ini yapmak istiyordum. gece gece dayanamadım yaptım; artık uyuyabilirim:

  [bye bye link]

  edit: ya ben bunu gecenin bir yarısı yaparken inci sözlüklere kadar falan uzanacağını hesap etmemiştim. zuhal hanım, affınızı rica ederken meğer ne kadar haklıymışım.

  edit2: yıllar geçtikçe domain hoarding problemim geçiyor mu nedir, link shortener domainlerim öle öle sonunda link açık haline kadar geldi. zuhal hanım, aslında gerçekten hiç bunu burada tutmaktan da mutlu değilim ama bizi aştı durum. yapacak bir şey yok. öksüz mü kalsın bütün o verilmiş linkler...

  edit3: kalsın.

 • aslına bakarsanız, adam da o hareketi yapacağının farkında değil.

  ilk vurduğunda balona, normalde balonun uzaklaşması gerekirdi.

  balon dizine doğru gelince, röveşeta kaçınılmaz olmuş.

  bence balon suçlu.

  müzik ile daha bir güzel olmuş. buyrun!

  edit: imlâ

  edit 2: video bağlantısı ekleme.

 • az önce bir twit okudum, sadece 1 helikopter çalışıyor insanlar çamurlu suyu seyreltip içmeye çalışıyor yazmış bir kişi.sonra yardım kampanyası başlatıldığını okudum.sonra aklıma geçen hafta somaliye verilen 30 milyon dolar geldi.
  sonra dedim ki senin öldüğün gün anam babam ölse yine de o günü hayırla yad ederim.başımıza gelmiş en büyük felaket sensin.

 • boğaziçi köprüsü hala boğaziçi köprüsü, hatta bazen birinci köprü. gata hala gata. atatürk havalimanı hala atatürk havalimanı. ülkenin cumhurbaşkanı hiç başkan olmadı mesela, yapamadılar kendileri de vazgeçti. hastanelerin, caddelerin, parkların, koruların ismi hiç değişmedi. yıllardır değiştirmemiz gereken tek bi isim var, oy çokluğuyla, tez zamanda inşallah.