hesabın var mı? giriş yap

 • nasil yazilim sirketi oldugunu anlamadigim kurum. adam 5sayfa cevap yazmis ve istanbul-ankara demis. oncelikle tk7069 trabzon-ankara ucusu. ucusun iptal olup olmadigini da, bu adresten rahatlikla teyit edebilirsiniz. siz nasil kurdunuz lan bu yazilim sirketini? daha google search'ten bihabersiniz. alacaginiz kisinin oturup kalkisindan cok, google search kullanip kullanamamasina bakin oncelikle derim.

 • alkolün de etkisiyle kesiştiğim kız dışarı sigara içmeye çıkınca peşinden gidip selam verdim..kız bön bön bakıp ''nothing'' dedi,ingilizcem zayıf olduğu için yanan sigaramı cebime koyup uzadım.

  not:bu hikayedeki kezban benim.

 • ayıp lan sizin yaptığınız. ulan ne yapsınlar, kuytu köşe bulmuşlar, önleri kapalı, üstü kapalı, kimseyi rahatsız etmiyorlar, ne diye karışıyorsunuz gençlere? kime ne zararları var yani? anca artistliğiniz bu sesi çıkmayanlara yeter zaten.
  nasıl da mutlulardı oysa, şekilden şekile giriyorlardı.
  (bkz: gözümde canlanır koskoca mazi)

 • iki dk espri kasmayin amk ya belki insanlar oldu ne sikim adamlarsiniz. komik de degil sirf bisey yazmak icin yazip da cop etmeyin basliklari ben ve benim gibi bilgi almaya calisan insanlar bu salak entrylerden bilgi degeri tasiyan entryleri bulmakta zorlaniyoruz.

 • müdür yardımcısının girdiği din dersinde (ayrıca müzik dersine girerdi) hz. muhammed'in en büyük mucizesi nedir diye sormuştu.
  millet yok ayı ikiye bölmesi, yok allah ile yüzyüze konuşması diye atıp tutuyordu. sıra bana gelince kuran dedim. hoca da afferin dedi.. sen ilerde büyük adam olacan dedi.
  (bkz: olamadı)