hesabın var mı? giriş yap

 • elinizi pantolonunuzdan içeri daldırıyortunuz. takın fazla daldırmayın, tadece birazcık daldırın. eliniz ıtlak olmatın. biliyortunuz ki tu en büyük dütmanınızdır. yavat yavat indirin elinizi, bir tertlik hittedecektiniz, itte o tiktir. tutun tutun, korkmayın. itte tiki tuttunuz.

 • senin gibi konuşmaktan bile aciz birini televizyona çıkarıp konusturanlara da yazıklar olsun dedirten zat.

  ayhan oğan: ispatlayamazsan şerefsizsin.
  aykut erdoğdu: ispatlarsam sen şerefsizsin.
  ayhan oğan: sen benim şerefimi sorgulayamazsın.

  sizi bize sayıyla mı veriyorlar lan?

  edit: imla

 • başlık: matematikdeki mantık hatası

  1. şimdi beyler matematikde oran oranti diye bi olay var
  mesela
  1 işçi bir işi 10 saate yaparsa
  2 işci 5 saatte yapar deniliyor
  bir işcinin 1 yılda yaptıgı işi (ccc 31536000 saniye yapar ccc)
  31536000 tane işçi 1 saniyedemi yapar

  14. 280 tane karıyı sikip ertesi gün baba olnak gibi bişi

 • sabah herkes uyurken çıkıp poğaça, simit alınır ve poşet kapının önünde bir yere gizlenir. herkes kalktıktan sonra "ben atıştıracak bir şeyler alayım" diye çıkılır ve 15-20 saniye sonra elde poşetlerle dönülür.

  insanları kafayı yediklerine, zaman algılarının bozulduğuna inandırmak acayip kolay. asosyal bir adamım ama sırf bu şakayı yapacak yeni çevreler edineyim diye yeni arkadaşlıklar kuruyorum.

 • kör ölür badem gözlü olur olmadan önce söylemek istiyorum; cüneyt abi ben seni çok seviyorum. benim için yeşilçam'ın gelmiş geçmiş en iyi jönüdür. gerek yakışıklılığı olsun, gerekse çok çeşitli rollerde oynaması olsun her daim onu gözümde bir numara yapacaktır.

  oynamış olduğu kara murat, battal gazi ve malkoçoğlu filmlerini şimdiki teknoloji ile çekmeye çalışsalar, yemin ediyorum cüneyt arkın'ın vermiş olduğu tadı verecek aktör bulamazlar.