hesabın var mı? giriş yap

 • şimdi izledim ben de. ulan ne acayip ya.

  bir iki gün sonra doğum yapacağını söylediğin hamile eşin evde. sen gece gezmesindesin.
  gidiyorsun adamın birinin karısına sarkıntılık yapıyorsun.
  adam sana tepki gösterince kafa atıp burnunu kırıyorsun.
  karısına sarkıntılık yapıp, burnunu kırdığın adamı gittiği hastanede de rahat bırakmayıp senin karın olduğunu bilmiyordum al bu silahı vur beni diyorsun.
  orada da kavga çıkarıp silahını ateşliyorsun ve hiçbir şey olmamış gibi çıkıp gidiyorsun.

  yani bütün bunları ben yapsam şimdi haklı olarak hapisteydim. arda turan ise oturmuş instagram başında adamlık kasıyor.

 • "çk....me an...ı bac....nı sk....m çk....me" diye esrarengiz bir mesaj vermektedir.

  seti uzmanları, bu mesajı henüz deşifre edememiştir.

 • evde erkek varken kadının doğurması.

  edit: baslik basa kalmis.
  ilk entryde bir erkek kisi hanim arkadasi ile yemege cikmis. erkek garson siparis almaya gelince, masadaki hanim kizimiz siparisini vermis, bizim erkek kiside dosemis entry. aklimda boyle kalmis.

 • bu malikanenin her tuğlasında ,değerli halkımızın survivor sevdası ve gönderdiği sms'ler vardır.

  her metre karesinde bir ödül oyunu ,bir "ikisi de çok hızlı" vardır.

  türkiye manzaralı bir ev burası ,siz onu izledikce o da sizi izliyor ,siz izledikce manzarası güzelleşiyor, değeri artıyor.

 • geçen sene yazdık sesimizi duyuramadık.

  geçen sene yapılan milli saraylar sınavında 1. olan kişi (kardeşim) katakulli ile elendi. davası hala devam ediyor. önce yayınlanan belgede 1. olduğu görüldü daha sonra o belge kaldırıldı ve yerine 2. ve baska bir belge konuldu. itiraz hakkı kullanılması amacıyla milli sarayları aradık, "sınavı istanbul uni. yapıyor onlara sorun" denildi, orayı aradığımızda da "sizin sınavları biz yaptık ama okuma işini ve sonuç açıklama biz de değil biz sadece yer sağladık" dedi iü. olayın üzerine gittiğimizde en sonunda milli saraylardan bir görevli "çok meraklıysanız gidin dava açın" diye telefonu suratımıza kapattı. cimer'e yazdık sonuç alamadık. dava açtık, ilk celsede kardeşimin sınava hiç girmediğini iddia ettiler ama yatırdığı 200 küsür liralık dekont ve ilk yayınlanan sınav sonucu var elimizde.

  bu arada 30 kişi alacağız diye ilan açan yer sadece 7 kişilik alım yaptı. bazılarının sınava başvuru listesinde adı bile yok. biz olayı büyütelim diye fox haber'e yazdık (whatsapp ihbar) mesajı okuyan olmadı. daha da indik twitter'da meshur "kaç saat oldu"ya yazdık " ben bunu haber yapamam" dedi.

  bana inanmayan twitter'a milli saraylar yazsın görsün. bu memleketin en şaibeli kurumudur milli saraylar. niye şaşırıyorsunuz.