hesabın var mı? giriş yap

 • "recep tayyip erdoğan özel ödülü" değil, "cumhurbaşkanlığı kültür sanat büyük ödlülü" almıştır. şener şen, bu ödülü kim verirse versin hak etmiş birisi. 20 sene önce demirel'den, veya 15 sene önce sezer'den alsa kimsenin itirazı olmazdı. yine olmamalı. şener şen'in bu ödülü alması onun yalakalığının değil, başarılı kariyerinin ispatıdır.

  ayrıca ne bekliyordunuz? çıkıp "her yer taksim" diye bağırmasını mı? tabii ki güle oynaya ödülünü alacak.

 • çocukları fuhuşa sürükleyen bir çete var; bu çeteye, devlet kurumunda yer aldığı pozisyonu kullanarak öksüz, yetim ya da sahipsiz kalmış kız çocuklarını yem eden anne "the kevaşe" var; kızlarını öldürdükleri aileye iğrenç iftiralar atan, olay yeri incelemeden tutun da otopsi raporuna kadar onlarca yere müdahale edip delil kararttırmış, tez elden kuduz aşısı vurulması gereken balici kılıklı baba "pezevenk i" var; kızların ağızlarına silah sokup, darp edip, şantaj yapıp, kızların ellerine geçen parayı gasp eden, the kevaşenin ve pezevenk i'ün türetip ülkenin başına bela ettiği "pezevenk jr." var; program esnasında bile aleyna'nın abisinin evini ve atv stüdyolarını silahla basmaya çalışan, bu çetenin yancılığını yapan, harem ağası kılıklı onlarca kımıl zararlısı var; öte tarafta bu çeteye gücü yetmeyen, adalete ulaşamayan, arkalarında kimsenin durmadığı, devlette çaldıkları her kapı yüzlerine kapanmış, öldürülen kızları için adalet arayışlarıyla iki haftadır aynı kıyafetlerle stüdyoda perişan olan fakir fukara bir aile var. bizim 500 iq sözlükçü gelmiş buraya çarpık ahlaklı diyerek programa sallıyor, pezevenk i'e ve pezevenk jr'a da "sarhoşlar ama bence acıdandır" diyor.

  sizin ben tıynetinize, cibilliyetinize tüküreyim. en kibar bu kadar söyleyebiliyorum. fakir fukaranın savcı kapılarında sürünüp de bulamadıkları adaleti çaresizlikten ötürü televizyon programlarında arayışlarına dil uzatıp da katil pezevenklere sempati duyan, üzülen, savunmaya geçen tıynetinize, varlığınıza, vahdet-i mevcudunuza tüküreyim.

 • cumhuriyet davası savunmasında yıllardır doğru tarafta olmanın verdiği güç ve kendine güvenle birilerinin huzurunu kaçırmaya devam etmektedir:

  "cemaatin bu güce erişmesinin en büyük sorumlusu rte ve akp'dir."

  "15 temmuz'da darbe engellendi ama cunta iktidar oldu."

  savunmasini takip etmek icin buradan.