hesabın var mı? giriş yap

 • başlık: metrobüste teyzeye verdiğim ayar

  finalden çıktım, 4 saat uykuyla durduğum için acayip yorgundum. bindim metrobüse, cam kenarına oturdum. bi teyzeyle kızı bindi. teyze 50 yaşlarında, kızı da 25 yaşlarındaydı. kız geldi benim yanıma oturdu, teyze ayakta beklemeye başladı. aklı sıra yer vermemi bekliyor. ben yer vermeyince 'evladım, bak ben yaşlıyım, bana yer versene' dedi. bi de espri yapıyor 'kızımı kucağıma alırdım da bacaklarım ağrıyor eheheh.' teyze böyle bi gol pası verince dayanamadım, gelişine çaktım 'teyze ben de çok yorgunum ama senin bacakların ağrıyorsa kızı ben kucağıma alayım.' ben böyle deyince ikisinin de suratı kıpkırmızı oldu. kız da yanımdan kalktı. bi sonraki durakta da indiler. ben de eve gidince kızın kucağıma oturduğunu hayal ederek zafer 31 i çektim.

  yazar: mrfreak

  yardım editi:ovakışla cumhuriyet ilkokulu'na yardım kampanyası
  (bkz: #57596227)

 • tanıştık.
  arkadaş olduk.
  iyi arkadaş olduk.
  çok iyi arkadaş olduk.
  dost olduk.
  en iyi dost olduk.
  sevgili olduk.
  ayrıldık.
  bitti.

 • her biri anadan doğma sporcu, her biri 1.90lık atletik ömürleri sporla geçen adonisli babalara sahip olmalarından dolayıdır.
  asdlşfkadla siz de inanmadınız değil mi.
  aynaya bak anlarsın yiğidim aslanım. sen nesin ki o ne olacak?

 • ali ismail korkmaz'ı da bunun gibiler öldürdü işte. jurnalci, hükümetten daha çok hükümetçi, gözü gönlü kör esnaflardır. yarın öbür gün de taksim esnafı gibi çok ağlayacaksınız ama biz unutmayacağız!