hesabın var mı? giriş yap

 • 2000'li yılların modası. aklıevvel bir reklamcının keşfetmesinden sonra. "kelimedeki sessizlerden birini seç iki kere yaz, ilginçlik olur,marka olur" prensip haline geldi. örnek verecek olursak: aşşk,deppo,gecce,buzz...

  edit

  nişantaşındaki "gebbe" mağazası ile şahikasına ulaşmıştır.

 • yalnız olduğu için zorda hissetmesidir aslı.

  düşünsene zor zamanım diyebileceğin çok şey varken yanında hep birileri olduysa... neyse ya, ssg ile kanzuğun yüzlerce öküz doldurduğu şu çöplükte kime, ne anlatıyorum ki ben?

 • ihtiyar delikanlı diye de bilinir, kore filmi lan bu deyip geçmeyin, tüm klişeleri yok edip sinemaya bambaşka bir boyut kazandırmıştır, bir dedikodu vardı tarantino 2004 canneste tüm jüri üyelerini karşısına alıp büyük ödülü bu filme verdirtmiştir diye, film ödülün hakkınıveriyor, psikolojinin dibine vuran film

 • cem uzan'ın motorola'yı dolandırmasından bu yana yabancılara atılmış en büyük kazığı attık galiba çinliler'e sayesinde.

 • olmayandır. olum, kadın ruhundan anlamadığınızı bu kadar aleni etmeyin lan. beyza'nın kendisidir o!

  listede ekli kalmış bir adet "eski" sevgiliye, belki bir platoniğe hitaben yazılmıştır. aksi olsa "yeni" diye mi ifade eder kendisini insan? bildiğin dümdüz bir kıskançlık, kıskandırma, merak ettirme iletisi bu.

  bu kadar bile, kadın ruhunun dolambaçlı sokaklarında yol bulamazsanız, bir beyza'nız bile olmayacak, uyandırayım gençler!

 • denetimli serbestlikten yararlanıp elini kolunu sallaya sallaya gezecek, çizgisini hiç bozmadan devam edecektir.
  arda turan'ın hapise gireceğini düşünen çok saf, temiz kalplidir. hatta o kadar saftırki türk adalet sistemini tanıyamamıştır.

 • öğrenildiği kadarıyla 3. havalimanı ile körfez ve 3. boğaz köprülerinin travmasını bir şekilde atlatmasına rağmen, en son çanakkale köprüsünün temelinin atılmasını kaldıramadığından gitmiş.

 • kullanan dişi ben değilsem sıkıntı yaratmaz.

  babam bana araba kullanmayı öğretirken boş alan diye hayvan pazarına gitmiştik.. kocaman yer, dön dön bitmiyor. belediye elektrik direği için galiba çukur açmış ama boş bırakmış. üzerini de ot kaplamış

  öyle dönüp dururken ön tekeri o çukura soktum, babamın kafayı da aynaya. dakikalar geçti araba çukurdan çıkmıyor. baba sinirli, babanın kafası kanıyor, elinin tersinde ve kemerle bağlı durumdayım.. allah acıdı da ilerde tarlada top oynayan gençler peyda oldu bi anda ve kaldırıp çıkardılar bizi.

  dönüş yolunda yine direksiyona geçirdi beni zorla, hemde trafikte.. bi tane otobüs çok yakın geçince korkup gözümü kapattım, ellerimle :) nihayetinde; araba kullanacak cesaret ve yeteneğe sahip olmadığıma babam da ikna olunca, yer değiştirdik. tekrar yola çıkacağız

  babam- bak bakalım sağdan gelen var mı
  ben- maviden sonra yok

  yok kısmını duymuş sadece. bastı bakmadan.. benim oturduğum tarafa bi tane şahin girdi, ve akordeon olarak durdu.

  babam bence o gün silmiş, o gün vazgeçmiş olabilir benden.

  edit: babanın araba kullanmayı öğretmesi