hesabın var mı? giriş yap

 • aslında o çocuk, sen, ben, satürn, plüton, deniz, maymun charlie, leylekler, kediler, bakteriler hepimiz evrenin ufak parçalarıyız. gelecekteki ya da geçmişteki şeyler şu an biziz, yarın bizler geleceğin başka parçaları olacağız ve geçmişte de geleceğin başka parçalarıydık. kendimize, insanlara, herhangi bir şeye fazla anlam yüklemeyelim, yayalara yol verelim.

 • bir akit haberi.

  süper bişi, türkmenistan, kazakistan ve bosna hersek liderleri geliyormuş.

  akpli'ler mutluluktan havaya uçuyormuş, geziciler ve cehapeliler kıskançlıktan sokaklara çıkacakmış.

  link

 • büyük saygı duyduğum insanlardır. cebime 30tl koy. tişört al de.

  5 günden aşağı alamam amk

 • sitesine bir sık sorulan sorular kısmı koymuşlar, burda yer alan bir soru var:

  - exxen'i televizyonumda nasıl izleyebilirim?

  el cevap:
  exxen’i bilgisayarından izlerken, bu keyfi televizyonuna yansıtarak büyük ekranda yaşamak istiyorsan hdmı kablosu aracılığıyla bilgisayarını televizyonuna bağlayabilirsin.

  sağol şef seni de yorduk.

 • habere göre "bu yazıları kim yazıyorsa karşıma çıksın" demek için basmış ofisi. bütün yazarlar her gün 9-5 ekşi sözlük ofisinde mesai yapıyor zannediyor herhalde kendisi. hayır, varsa öyle bişey bilelim de biz de gelip orda yazalım. zira çok şukela bir ofis ortamı olabilir.

  not: ssg maaşımı bu ay geç yatırmışsın. öptüm kib.

 • suriyelileri ulkeye doldurani elestirdiginizde sizi de vatan haini olarak ilan edecek insanlar tarafindan gerceklestirilmistir.

 • herif utanmadan bir de kızın babasının yanına gelip ölür mü falan diye soruyormuş. ben anlamıyorum arkadaş, bu elemanlar neden ülkemize geliyor? ülkelerinde hayati tehlikeleri var desek, neden sadece erkekler geliyor? kadınların hayati tehlikesi yoksa demek ki erkeklerin de yok?

  (bkz: afganistan'dan sadece genç erkek sığınmacı gelmesi)

  edit: saldırıya uğrayan kardeşimiz, şu arkadaşımızın teyzesinin kızıymış. durum ile ilgili güncellemeleri şu entry'de paylaşıyor.
  (bkz: #125721301)