hesabın var mı? giriş yap

 • bir kulüp başkanı aynı ligde bulunan başka bir kulübe sponsor oluyor. bu iki kulüp ise belki de ligin kaderini değiştirecek maçları ligin son haftalarında oynayacak. ayrıca bu rizespor'un başkanı fanatik fenerbahçeli. futbolcusunu inat ederek galatasaray'a satmayan bu başkan fenerbahçeden bonservis ücretini 4-5 ay sonra alacağını söylüyor. şunları galatasaray yapsa sokaklarda eylem yaparlardı büyük ihtimal.

 • arkadaşımın sigarayı bırakmak istemesi ve sigarayı bırakma hattını aramasıyla olaylar gelişir:

  arkadaş:merhaba ben sigarayı bırakmak istiyorum
  adam:tamam ablacım
  arkadaş: (ablacım mı?)
  adam: günde kaç paket içiyorsun?
  arkadaş: 3 günde 1 paket
  adam: aman sen de, fazla bir şey içmiyormuşsun ki bırakmasan da olur
  arkadaş: (nasıl ya?!) ama ben bırakmak istiyorum, kendi çabalarımla olmuyor
  adam: e tamam ablacım, o zaman yapacağım şey günde 3 tane içmeye başla, sonra 2'ye düşür, sonra günde 1 tane iç, zaten kendiliğinden bırakırsın. hangi marka içiyorsun?
  arkadaş: monte carlo
  adam: eh be ablacım, sen de en kötü markayı içiyormuşsun
  arkadaş: e peki hekim ile falan görüşmeyecek miyim?
  adam: valla benim sana yapabileceğim bu kadar. istersen bir de 171 sigarayı bırakma hattını ara
  arkadaş: ? ben nereyi aradım?
  adam: orman yangınları 177

 • özel sektör mü? azıcık daha kpss mi kassam? peki ya yüksek lisansa ne dersin piremses? çalışırken yüksek lisans mı? yoksa direkt öyp ile olaya mı dalsam? sahada mı geliştirsem kendimi? klinik deneyim mi? daha yeni mezun oldum cv'ye ne yazayım lan? anca stajları yazarım. yer mi ki? denicez. ha? efendim anne söyle? ne evliliği anne bir dur. yurtdışına kapak mı atsam? şöyle çok çirkin olmayan mayışlı biriyle evlenip oturumu alıp vınn. efendim anne? çükünü kestiriveririz anne nolcak. neyse ne diyodum hah yurtdışı. anaa yurtiçi kargodan mezuniyet elbisem gelecekti. dur ariyim onu bi. hangi şehre gitsem? tamam her yerde para var da şöyle gezip eğlenebileyim de. yaşım 23 lan. akşam eve gelip kucağımda meyve tabağıyla dizi mi izlicem sanki. şehir önemli şehir. a-a! bu ne lan. kulağımdan bişey geliyo. bu sızıntı ne? aha. beynim aktı...

  işte bu sikko bunalımların alevlendiği dönemlerin yaş adıdır 23.

 • ne yazık ki, bu takunyalılardan beklenmeyecek derecede güzel espridir.

  buna malzeme verenlerin utanması gerekir.

 • bu listeye haftada bir iki kez bakiyorum. mesela bugun baktim. #43034617 soyle bir entry vardi 1. sirada.

  entry'nin sagini solunu cevirdim. altindaki ustundeki entry'lere baktim. entry'nin olayini anlayamadim. ancak ben sekterligi seven biri degilim. anlayamadigim seyleri sormayi, ogrenmeyi severim.

  bu entry mesela komik mi?
  komikse, gulecegimiz yer tam olarak hangi kismi?

  (muhtemelen kotu bir espri anlayisim vardir ve bu yuzden anlamamisimdir. tum sozlugun oylayip 1. siraya tasidigi bir entry'nin iceriginden mahrum olmak istemem. gec de olsa gulmek isterim.)

 • bir fps manyaklığı. takıntı bir yerde. şarjörü illa 30 görecek. 29 olursa öleceğini düşünür. counter'ı çok oynamış kişilerde görülür. tek mermiyle adam öldürmüşlüğü vardır.

 • hapşurana çok yaşa demek, ruhun nefeste taşındığına inanılır, o yüzden hapşuruğun hızıyla ağızdan çıkıvermesin kişinin ruhu diye çok yaşa denilir... diye duydum

 • 5 dakikalık mesafeye bile laf etmeden gelen, her seferinde kalite ortalamasını yukarıda tutmayı başarabilmiş bir girişim tabi ki hödük taksicileri sinirlendirecektir. keşke her şehirde olsa. keşke mezraya kadar girebilse.