hesabın var mı? giriş yap

 • şayet ücretsiz aşı dağıtımından bağımsız olacaksa, yani ülkenin satın aldığı aşıdan kullanılmayacaksa bu aşılar, olumlu bulduğum gelişmedir.
  özellikle çalışan genç nüfusa sıra gelmesini bekleyene kadar, özel sektör kendi çalışanlarını bu şekilde aşılayabilir. hatta bu durum şirketler arası rekabete giderse* aşılanmayı hızlandıracak bir faktördür. yurtdışında bazı ülkelerde hali hazırda özel sektör kendi aşısını temin edip aşılama yapabiliyor.

 • mel gibson'ın oynadığı fidye (diye hatırlıyorum cine 5 in digiturk gibi oldugu zamanlardan e tabii küçüğüm hatırlayamadım) diye bi filmdi. adamın çocuğunu kaçırıp zibilyon şaklabanlıklar yaptırıyorlardı. ulan ne korkmuştum beni de ya kaçırırlarsa diye. sonra babam olm biz fakiriz seni kaçırmazlar demişti de ilk defa o zamanlar fakir olmamıza sevinmiştim.

 • bunun ile ilgili istanbulda bir zirve yapılsa güzel olur. düşünsene onlarca kişi toplanmış lecce cagliari maçı izliyor. tezahürat yapıyor. istanbul bile böyle bir rönesans tablosu görmemiştir.

 • gelen konuklar niye ibrahim tatlıses ölmüş de helvasını yemeye gelmişler gibi davranıyorlar * çok iyi adamdın senin gibisi gelmez efsaneydin adam yanınızda oturuyor ya yaşlı ziyareti gibi program olmuş

 • "cumhurbaşkanlığı ve başbakanlık hizmet binalarına ilişkin" açıklamalardır.

  kısaca şöyle savunulmuş;

  “tüm bu imkânların gerçek sahibi sadece millettir. emanetin kime verileceğine de yine sadece aziz milletimiz karar verecektir. milletimizin ve devletimizin itibarını temsil eden hizmet binaları ve araçları üzerinden, tamamen art niyetli polemikler yapılması hiç kimseye fayda sağlamamaktadır. bugüne kadar başta yargı kurumları, bakanlıklar ve bir çok kamu binaları için büyük yatırımlar yapılmış devletimizin bir çok birimi hizmetin gereğine yakışır imkanlara kavuşturulmuştur. türkiye büyümektedir. ülkemiz dünyada hak ettiği yeri hızla alırken temsil ve hizmet imkânlarının aynı şekilde büyümesinden ve milletimize layık standartlara ulaşmasından kimse rahatsız olmamalıdır.”

  haber

  haber2

  demezler mi lan adama bana mı sordunuz yaparken. (demediler) kafana göre harca paraları sonra buralar zaten hep sizin sevgili halkım. he tabi tabi hepsi benim amk...

  hayır kaçak olması da bambaşka bir mevzu. anayasa mahkemesinin durdurma kararı falan onlara hiç girilmemiş zaten. "anayasa mahkemesini kim sikler lan" diye de bi açıklama yapsalar süper olacak.

  bundan bile mağduriyet çıkartabilecek bir adam var karşımızda. "ben de halkım gibi gecekonduda yaşıyorum. bana izin vermediler ama yaptım sizin gibiyim" dese. yemin ediyorum millet inanır.

 • " ben çocukken beşiktaş ve galatasaray'ın şampiyonlukları toplamı fenerbahçe'den azdı." söylemi doğru olan televizyon sunucusu.

  güntekin, 1971 doğumluymuş.
  1984 yılında 13 yaşında bir çocuktu ve 1984 yılında fenerbahçe’nin 11 beşiktaş’ın 4 galatasaray’ın ise 6 şampiyonluğu vardı. ((11>(6+4))