hesabın var mı? giriş yap

 • beyinsiz herif.
  ülkede kanun nizam olacaktı o zaman görürdün kündeyi. ha öbürü de masum değil.

  baba nasihatı bu devirde kimseye bulaşmayın. herkes sorunlu.

 • kalkış: ankara
  gidilecek yer: şirin mi şirin bir tatil beldesi: afyonkarahisar
  zaman: bayram tatili
  kalinacak yer: bizim ev, (yalnız ev küçük, abimgil falan da gelecek, aynı odada yeğenlerimle falan kalabiliriz. sıcak bi aile ortamı yani, iyidir iyi.)
  aktiviteler:
  1.gün: afyon kalesine çıkarız, anıtparka gideriz, sucuk yeriz
  2.gün: anıtparka gideriz, sucuk yeriz, afyon kalesine çıkarız
  3.gün: sucuk yeriz, afyon kalesine çıkarız, anıtparka gideriz.
  ve sair.

  aranan özellikler: kız erkek farketmez iri yarı bişey olmaması(tedbir açısından). herhangi bi yamuk yaparsa kolayca dövebilecegim birisi olması.

  not: kontenjan 2 kişiyle sınırlıdır. ilk gelen kanepeyi kapar. diğerine yer yatağı.

 • köşeye sıkışan adam açıklaması yapmıştır. bir şoku unutturabilecek tek şey olan başka bir şoku önümüze servis etmiştir.

  adam iyi ama aga. adam çok iyi...

 • karsiyaka-konak vapurunda yaklasik 100 kisilik bir ogrenci grubu vardi. artik gezmeye mi gelmisler bilmiyorum. kizlardan birinin tokasi ruzgarin etkisiyle ucuyordu korfezin serin sularina dogru. yakaladim tokayi. gruptan buyuk bir alkis aldim. artik vapurun en onemli simasiydim. dikkatli olmaliydim!!

 • chinese restorantlarda sushi satilmamasi gerektigini bilmeyen ana-kiz icerir.

  bi ogrenemediniz, sushi cin degil japon mutfagi. -10000 ile ugurlayalim kendilerini

 • kazandığı parayı harcaması bile ukalalık olarak görüldüğüne göre, bu ülkenin kadına bakış açısında kat etmesi gereken daha çooook yol var azizim.

 • hulusi akar şu şey miydi?
  hani malum darbe gecesi, emir subayı tarafından derdest edilen, boynu kemerle sıkılan abi miydi?
  kendini koruyamamış, vatanı mı koruyacak?

  (bkz: #84532141)

 • bu hafta boomcu onur'un yardırdığı dizidir.

  --- spoiler ---

  "evlencem ben para lazım. kızı istemeye gittik verdiler.biz verirler diye düşünmüyorduk, bütün planlar altüst oldu. biz oraya ayağımız alışsın diye gittik, ailecek şaşkınız."

  --- spoiler ---

  açıp açıp izliyorum sahneyi.

 • son yılların yeni trendi.

  dobrayım, açık sözlüyüm ayağına insanların kalbini kırmak moda olmuş durumda.

  özellikle kendinden zayıf ve güçsüz insanlara karşı uygulanan bir çeşit güç gösterisidir bu.

  açıksözlü olmak ile patavatsız ve küstah olmak arasındaki farkı dahi idrak edemeyen insanlardır bunlar.

 • (bkz: kar)

  odaya girdiği zaman oleyy diye sevinçle koşup babamın omzundan karları alırdım. uzun bir palto giyerdi. zaten sürekli onu giyerdi. sonra avcunu açar ellerine suyunu damlatırdım. annem "yapma şunu silkelen de öyle gel" diye babama kızsa da o hiç annemi dinlemezdi. ne zaman kar yağsa babamla bu oyunu oynardık. işten yorgun gelse bile o uzun paltosuyla dağ gibi karşımda dururdu. karları alınca da sobanın yanındaki sandalyeye oturup avucunu açardı. ilk zamanları sobaya damlatıyordum ama cıbs cıbs diye annemin kafasını çok şişirdigim için babam sonradan hep ellerini açtı. "karışma hanım o gülünce benim yorgunluğum gidiyor" derdi.

  lan yaşım 30'u geçti. halen dertli olup çıkmaza girdiğim zaman kar yağınca doğru babamın yanına giderim. alırım toprağının üstündeki karları tek tek mezarına damlatırım. ruhuma çok iyi geliyor, umarım ona da geliyordur.

 • yani bu istisnasız her gece mutlaka oluyor. hep aynı kişiler tarafından gerçekleşen bir geyik bu. hani biz böyle bir geyik yapınca küfreden kişiler de dahil buna. coşkun büktel abi "insanları adlarını ve adımı vermeden suçlayacak kadar alçak değilim" der. isim vermek gerekirse bunlar genellikle ibn i batuta, diadra, guru, belki bir kaç kişi daha. sevdiğim bir iki kişi de var bu nicklerin arasında ama her gece birisinin başlığı altında ya da bir başlık altında bu zatlardan birisinin başlatıp, diğerlerinin kombine bir şekilde katıldığı anlam veremediğimiz ya da benim veremediğim bazen "io monaka komoto monako" filan gibi entryler de giriliyor. geyiktir tamam da, bir şey varsa biz de gülelim ya da bundan sonra herkes kendi bildiği dilden konuşsun. ben entrylerimin hepsini tırnak içinde almanca yazayım, zübeyir hepsini tırnak içinde arapça yazsın, kafamıza göre takılalım 12'den sonra bal kabağına dönüşür gibi. bir de gariban bazı yancılar oluyor "abi ben de oynim mi" der gibi aradan katılmaya çalışan ama kimseyi oyuna almıyorlar. bak yineliyorum, karşı değilim ama nedir yani biz de bilelim? açıklığa kavuşturalım bunu.

  edit: efendim uzuntu bu geyiğe dahil değilmiş. operasyonda bir hata oldu. bize bilgi veren kaynağı bulmaya çalışıyoruz. şu anda izini kaybettirdi ama 24 saat içinde bulacağız. jack bauer'i görevlendirdik. eğitim zayiati, kendisinden özür diliyoruz.