hesabın var mı? giriş yap

 • oha en sevdiğim atıştırmalığa ne dedi adam. seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım, özelden gönderiyorum. tanım: benim tarafımdan bayılarak yenen cips çeşidi.

  edit: bu kadar dandik bir entry'yi benim en çok favlanan entry yaparsanız sizi öldürürüm. favlamayın artık.

  edit2: türk'e imkansız de sonra otur izle amk. tamam fıstıklı cheetos seviyoruz ama bu bilginin gizli kalması gerekiyordu. artık ekşi kızlarının gözünde cheetos yiyen asosyal bir nerd'üm. hayallerimi çaldınız...

 • fenerbahçeli olmama rağmen gururlandıran olaydır. futbol dahil birçok konuda bize tur bindirmiş bir ülkede, türkiye'nin bir değerinin -bireysel de olsa- benimsenmesi ne güzel lan!

 • bir insan sırtını dönerek neyin işaretini yapmış olabilir ki?

  gün geçtikçe deliriyor, delirdikçe kontrolünü iyice kaybediyor. insanlar sırtlarını dönerek protesto ediyorlar diye insanları ahlaksızlık ile suçluyor.

  valla çok merak ettim kadınları. yaratıcı hakaret yöntemlerini paylaşmalarını isterim.

 • uzun yıllardır ilk defa işini doğru düzgün yapan bir polis görmemize sebep olmuştur. elleriniz dert görmesin, umuyorum ki bu tip polislerimizin sayısı artar.
  normalde 3 polisin bıçaklı saldırgana arabayı kaptırması olayında olduğu gibi bıçak gören kolluk kuvvetlerimiz far görmüş tavşan gibi kalakalırlardı. sanırım bu olaydan az da olsa ders çıkartılmış.
  açıkça söylemeliyim ki ben hıncımı alamadım keşke yerde anırırken ağzını burnunu dümdüz etselerdi. yıllarca bu tiplere öylesine yüz verildi ki artık polise bile saldıracak cesarete eriştiler.
  toplum zararlısı parazitin etkisiz hale getirilmeden önceki halleri;
  https://www.youtube.com/watch?v=fe3tdysiwei
  iki kişiye daha saldırdığını görebilirsiniz.

  not: bugün polise bıçak çeken yarın sana bana ne yapmaz diyecektim ki herif suç makinesiymiş, sürüyle sabıkası varmış. bu tip insanların sağlıklı toplumlarda yeri yok, bunlar rehabilite olmaz. bunun gibi suçlular gençlikleri sönene kadar hapislerde çürütülmelidir, aldıkları nefes bile israf bunların.
  bu arada 14. saniyedeki el hareketinin yarattığı hisse paha biçilemez, ne oldu lan telekinezi ile mermiyi durdurmaya mı çalışıyorsun? adamı böyle anırtırlar işte.

 • --- spoiler ---

  yarı atletli, yarı bütün müstehcen organları ortada...

  --- spoiler ---

  bu nasıl tanımlama olm hanginiz dal daşşak geziyor lan amfide?

  yarım atlet nasıl oluyor, böyle göbeği açık bırakan cins mi?

 • karaktelerin şirinlikleri ve yaşanan şiddetin ironisi sebebiyle 'gel sana çizgi film açayım' diye eve gelen uslanmaz misafir çozuklarını etkisiz hale getirmeye yarayan, pet society oyununun* ilham kaynağı, mükemmel ötesi çizgifilm.

 • eliyle değil ama diliyle ölüme sebeb olmuş biri olabilir.

  gezi parkı olaylarında öldürülen 6 kişinin katilleri bu kadının "üstüme işediler, beni dövdüler" iftiralarına da inandılar, hırslandılar. ali ismail korkmaz'a atılan o son tekme, vurulan o son demir sopa belki de bu kadın ve çocuğu için vuruldu.

 • 90 doğumluyum sınıf annesi denen sikko şey de bu para toplayıp öğretmene hediye alma saçmalığı da vardı. hala bi sikim ilerleyemediğimizi gösteren öneridir. öğretmene neden yüzük alıyorsunuz amk evlenme mi teklif edeceksiniz?

  öğretmenler alınmasın ama iş ilişkiniz olduğu biri size 100 tl dahi verse artık ona gebe kalırsınız. herkesin yaptığı iş karşılığı aldığı maaş bellidir. beğenirsin beğenmezsin azdır çoktur o ayrı ama kıyakçılığın sonucu ayakçılıktır.

  ayrıca bu sınıf annelerinin çocukları öğretmen tarafından hep kollanır.

 • bu parodi haber falan mi? ciddi ciddi pandemi yilinda kar edene ekstra vergi mi getirecekler? ulkeler vergi erteleme, daha fazla geri vergi odemesi, kira artis durdurumu, maas yardimi gibi ekonomiyi destekleyen politikalar izlerken hukumet ciddi ciddi ekstra vergi mi getiriyor?

  "hazine ve maliye bakanlığı, covıd-19 pandemisiyle yaşanan ekonomik sıkıntılara karşı hazine’ye gelir getirici yeni bir düzenleme için hazırlık yapıyor. "

  ekonomik sikintilara karsi "hazine'ye gelir getirici" duzenleme. komedi sovu mu bu abicim napiyorsunuz siz?

  bir de tabi "geçici madde", ne kadar gecici oldugu da artik sana kalmis.*