hesabın var mı? giriş yap

 • "sabah sabah pisuvar ne? tükürmek ne allasen ibiş?!" diyebilirsiniz de siz benim sabah sabah diğer düşündüklerimi okuyabilseniz ohooo buna dua edersiniz. rüyamda melih gökçek'i falan görüyorum lan ben. o yüzden pisuvara, tükürmeye falan laf etmeyin ayrıca düşünce özgrlğne sygı ltfen .s

  bu işi yapıyorum ben de. erkekler pisuvar başında çok garip insanlara dönüşüyolar cidden. başka zamanlarda da garibiz aslında. kadınlar nasıl hoşlanıyor lan bizden anlamıyorum gerçekten neyse bu bambaşka bi konu. pisuvar başında tükürmek olsun, oraya konulan koku tabletlerini hedef almak olsun, işeyerek mükemmel daireler çizmeye çalışmak olsun bir sürü saçmalık yapıyoruz. çok garip bir yer pisuvar lan.

  bu sabah yine işyeri tuvaletinde barzo arkadaşlarımla "doktor ağır kaldırmamı yasakladı ama mecbur işiyoruz ehehehehe" esprilerine hunharca güldükten sonra işerken tükürdüm yine pisuvara ve ardından viiuuuvvv süper bir flaşbekle yaklaşık 12-13 sene öncesine geri gittim. lisede, yüzyılın aşkını yaşadığım dönemlere. daha doğrusu kıza açılabilirsem bir ihtimal yüzyılın aşkını yaşayabileceğim dönemlere.

  --- spoiler ---

  okul koridorundaydım. bir yandan böğüre böğüre uzun eşek oynayanlar, bir yandan ağlayan kızlar, bir yandan şaka olsun diye öprencilere anahtar fırlatan ruh hastası, kolormatik gözlüklü kimya öğretmeni. her şey çok netti. lisede hoşlandığım 32423.kız da oradaydı. artık kızlara açılma konusunda daha doğrusu reddedilme konusunda kaşarlaşmıştım. haluk levent bile tüm şarkılarını benim için yazarken ben niye söyleyemeyecektim ki hoşlandığımı? öğle arası konuşma teklifimi kabul etmişti. "bakalım bu sefer nasıl reddedilecem?" düşüncesinin heyecanıyla beklerken baktım saat gelmiş. buluşmadan bir işeyeyim, saçlarıma bir su çalayım diye girdim tuvalete. işemeye başladım pisuvarda. pisuvar görünce refleksleri değişen her erkek gibi tükürmeye kalktım ama tükürük istediğim gibi çıkmadı ağzımdan. zaten hep böyle ip gibi "fıçççıık" diye tüküren futbolcular falan çok etkilemiştir beni. ben yapamıyorum çünkü çoğu zaman. tükürük pisuvar yerine gömleğime geliyordu ki o panikle ben pisuvardan çekildim ve her şey kontrolden çıktı. hedeften şaşan çiş pantolonuma ve ayakkabıma geldi. gri pantolonumda belki de hayatımdan hiç silemeyeceğim izler bırakmıştı. gömleğim tükürüklü, pantolonum, ayakkabım sidikli öylece kalakaldım. tuvalet penceresi kenarında yüzünü güneşe dönen ayçiçekleri gibi durmam bile yetmemişti, kurumamıştı. tüm pantolonu suyla ıslatmak bile geldi aklıma ama yok yapamazdım. öğle arasının 30-40 dakikasını tuvalette pantolonumu kurutmak için harcayınca efsane olabilecek bir başka aşk denemem de aynı pantolonumu silip silip attığım kağıt havlular gibi çöpe gidiyordu. konuşamadık kızla bir daha. zaten pisuvara bile tüküremeyen adamla ne işi olacaktı ki? o tükürüğünü uzatıp uzatıp tekrar çekebilenleri hak ediyordu. ben kimdim ki?

  --- spoiler ---

  "kaç dakikadır bakıyosun lan ilk defa mı gördün ehehehehe" esprisiyle flaşbekten geriye geldim. pantolonuma damlayan son damlayla fermuarımı çekip yalan dünyama geri döndüm. o pisuvara tükürebilen güzel insanlar, o kuru pantolonlarını çekip gittiler. pantolonun sidiklisine, gömleğin tükürüklüsüne kaldık...

 • o değilde bu bahsettiğin 2 hidrojen atomunun 1 oksijen atomuna 120 derecelik açı ile bağlandığı zamazingoyu rakı denen şeye 1/1 oranında katıyorsun güzel kardeşim, fişek gibi oluyosun, hayatta kalmak* için opsiyonel bi olay o da.
  hemen 2 sn sonra editi: fişek değil hatta, fişşşek.

 • saklanmıyordur. bilmeyen cahildir. mustafa kemal atatürk zübeyde hanım'a evlendiği için gönül koymuştur.
  ulan bir sikim bildiğiniz yok. öğrenince de yeni bir bilgiymiş diye satmaya çalışıyorsunuz.

 • gazetecileri kovduran siyasiler eskiden başka başka vesayetlerden bahsederler demokrasinin önemini topluma anlatırlardı. şimdi eski günleri aratıyorlar bize. dik durabilecek medya kalmadı mı türkiye de?

  abd medyası başkanken trumpla rahatlıkla dalgasını geçebiliyordu. gelişmişlik farkı budur.

 • sözlerini de yazayim tam olsun:

  world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around theworld around the world around the world around the world around the world around the world around theworld around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the world around the, world.

  2003'ten sonra gelen edit 28.11.2020: uzunsaclikeladam 'ın düzeltmesi ile 55 defa degil 144 defa söyleniyormuş. teşekkürler uzunsaclikeladam!

 • ya evet haarp ile deprem yaratabilen insanlar her yıl giderek artan california orman yangınlarını ve ülkenin doğu kıyılarını vuran devasa hortumları durduramıyor. amaçları ne olabilir acaba? cehalet kötü bir şey.