hesabın var mı? giriş yap

 • düşünün ki, saygıdeğer bir aile mahkemesi hakimisiniz. otuz yıldır inşa ettiğiniz ‘kusursuz’ bir aile hayatınız var. eşiniz ve iki çocuğunuzla sevgi dolu, örnek bir ailesiniz.

  bir gün tesadüfen çektiğiniz bir ilmek çorap söküğü gibi ilerliyor ve eşinizin 5 yıldır başka bir kadınla evli olduğunu, hatta ondan çocuğu olduğunu öğreniyorsunuz. bu da yetmezmiş gibi kızınızın yurtdışında tıp okuduğun zannediyorsunuz ve aslında o hayalleri uğruna bambaşka bir yerde… oğlunuzun ise iyi bir şirkette kariyer zannetseniz de o birtakım pis işlere bulaşıp büyük bir meblağ parayı kripto parada batırıyor. siz ise olayların daha sadece bir kısmını öğrendiniz.

  ne yapardınız?

  aldatılan, kandırılan, yalanın küçüğü büyüğü olmaz diyen, tüm bunlarla mücadele etmek için türlü türlü uğraşlar veren kaç kişiyiz?

  hepimizin hayatından gerçek kesitler bulacağı “aldatmak” bu akşam ve her perşembe 20.00’de atv’de.

 • gercek hikayeden alıntıdır:

  halk ekmek önü..

  - abi bi ekmek lütfen (para uzatılır ekmek alınır)
  - hocam bu 5 kurus eski gecmiyor
  - tamam o zaman hocam kalsın (ekmek geri uzatılır)

  edit: olay basima bizzat gelmistir. merak etmeyin evde o gün biraz bayat ekmek vardı ölmedim yaşıyorum gördügünüz üzere. kanepe koltuk altlarından hic bozuk para cikmayinca böyle tatsız bi olay oldu.

 • iyi olmuş. turist boku temizleyeceğiz diye 40 takla atıyorlar. otele türkleri almak istemiyorlar.
  turistlere hayatımda bu aralar olduğum kadar kıl olmadım. bunlara hizmet edeceğiz diye bizleri bildiğin aşıları tam olan küpeli davar gibi görenlere de kapak olsun bu video.

  edit: ülke kaynaklarının turizm yerine sanayiinin gelişmesi için kullanılmasını istiyorum. turizm ne yahu? dünyada refah olacak ki adamlar artan para ile tatile gidip harcayacak ve buraya para bırakacak.. ana ihtiyaçlar dışındaki artan para.. ölme eşeğim ölme..

  görüldüğü gibi en ufak sıkıntıda turizm bitiyor. oysa sanayii öyle mi? insanlar her halükarda kullanmak zorunda. savas da çıksa o teknolojik aletleri seve seve kullanacaksın. kullanmama şansın yok.

  onca otele milyar dolar yatıracağına otur çip yap, otur akıllı telefon yap.. öyle para kazan.

 • bunca zaman eleştirdik, yeri geldi çok sert, çok ağır şeyler söyledik ama yiğidi öldür hakkını yeme.

  habertürk gazetesi, bir gazetecilik efsanesi olmaya aday, bomba bir haber yapmış. dev bir haber. bu kaynaklara nasıl ulaştıklarını, bu haberi nasıl yaptıklarını bilemiyorum fakat pulitzer ödülü filan artık ne varsa alacaklarına şüphem yok. türkiye gazeteciliğnide çığır açan bu haberinden dolayı habertürk'ü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

  türkiye gibi basın özgürlüğünün son derece kısıtlı olduğu, gazete patronlarının ya iktidar ile akrabalık ilişkisi ya iktidsadi ilişki içindeki kişilerden oluştuğu, basın etiği ve habercilik adına hemen hiçbir ilkenin kalmadığı bir ülkede bu denli ciddi ve derin bir haber yapabilmek gerçekten takdiri hak ediyor. teşekkürler habertürk.

  işte o haber:

  "yeni bakanların 'merdiven' performansı
  en hızlı elvan, en yavaş islam...

  kabineye yeni giren 9 bakan, başbakanlık merdivenlerinden ilk kez bakanlar kurulu üyesi olarak çıktı.

  habetürk yeni bakanların merdiven performansı için kronometre tuttu. 12 basamaklı merdiveni en hızlı çıkan bakan ulaştırma ve denizcilik bakanı lütfi elvan oldu.

  elvan, merdivenleri 5 saniye 30 salisede çıktı. en yavaş çıkan ise aile ve sosyal politikalar bakanı ayşenur islam oldu. islam, 12 saniye 23 salisede başbakanlık binasına girdi.

  bakanlık koltuğuna ilk kez oturanların merdiven performansları ise şöyle:

  * başbakan erdoğan: 10 saniye 45 salise

  *ulaştırma: lütfi elvan, 5 saniye 30 salise

  * spor: akif çağatay kılıç, 6 saniye 32 salise

  *ab: mevlüt çavuşoğlu, 7 saniye 3 salise

  * sanayi: fikri işık, 7 saniye 13 salise

  * ekonomi: nihat zeybekci, 7 saniye 23 salise

  * içişleri: efkân âlâ, 8 saniye

  * başbakan yrd.: emrullah işler, 8 saniye 34 salise

  * adalet: bekir bozdağ, 9 saniye 12 salise

  * çevre: idris güllüce, 9 saniye 31 salise

  * aile: ayşenur islam, 12 saniye 23 salise"
  http://i.imgur.com/jhbc4wc.png

 • bana ablam aslında kardeş olan benim abla olan sensin ama gelişemedin ben seni geçtim demişti lan açtırmayın şimdi ağzımı