hesabın var mı? giriş yap

 • hata yapan biridir. nasıl mı? cem garipoğlu, rüzgar çetin gibi varlıklar anne baba hatasıdır. veliaht prens muamelesi yaptıkları, tüm dünyanın çocuklarının etrafında döndüğü hissini onlara veren anne baba hatası.

  ve senin oğlunun ismi cem garipoğlu'nun ismi ile aynı cümlede geçiyor sinan çetin. çünkü sen oğlunu, cem garipoğlu'nun yetiştirildiği gibi yani yediği tüm haltlarda, yaptığı tüm pisliklerde ailesinin onu kurtarmak için yanı başında olacağını bilerek yetiştirdin. doğruyu öğretmek yerine yanlıştan nasıl yırtacağını öğreterek yetiştirdin. ortaya koyduğun müthiş hata için tebrikler.

 • türkiye'de seçilemez çünkü:

  -ayı değil
  -eğitimsiz değil
  -cahil değil
  -kibirli değil
  -diktacı değil
  -"ben ben ve bennn"cil değil
  -sataşmacı, kavgacı değil
  -nabza göre şerbetçi değil
  -yalancı değil

 • 20.000 tl lik oyun bilgisayarım var rtx 2080

  piyasadaki bütün popüler oyunlara sahibim

  0 zevk alıyorum hiçbir oyunu oynayasım gelmiyor

  sanırım bizden geçmiş yaş 32 malak gibi yatıyorum şu an daha zevkli

 • her başı açığa laik diyen bir troll'ün başlığı.

  ülkede kimin eli kimin cebinde belli değil ama şuna eminim ki, laik ve atatürk'ün izindeki hiçbir aileden cihatçı çıkmaz.

 • telegram bilgilerinizi kimseye vermiyor değil mi ? amerikan mandasından rus himayesine geçiyorsunuz asagagagcahsbs

 • -çocuğu ateist diye mi terk ettin?
  +hayır, nedeni allaha inanmaması değil, bana inanmaması. allah var diyorum inanmıyor. yalancı mıyım ben?
  -fwjxvwjxhej?!?!

 • geçen gün iki sevgili kendi aralarında tartışıyorlar;

  -hah işte şimdi tam türk kızı tribi yaptın başak.
  +bana bak, bana ekşi sözlük ağızları yapma, o türk kızı başlığında anlatılan tripler var ya, işte onların her biri bende var. ona göre.

  çok da güzel "yerse" diyor türk kızı.

 • genel kullaniliminin disinda, psikolojide icine kapanik insanlari degil, enerjisini kendinden (icten) alan insanlari tanimlamakta da kullanilir. mesela insanlardan yorulmak introvert lerde gorulen bir durumdur. yalniz kaldiklarinda daha verimli calisir, daha az yorulurlar. uzun sure insanlarla bir arada bulunduklarinda daha cabuk yorulurlar. bu, insanlarla biraraya gelmekten hoslanmadiklari anlamina gelmez. cok sosyal olabilirler ama bu sosyallik onlari extrovert lere gore daha cok yorar.

 • "rakıyla 70 senedir, eşimle 60 senedir evliyim. demek ki evlenme kararını almak için 10 sene kafayı çekmek gerekiyormuş." diyerek beni güldürürken düşündüren zat - ı muhterem.