hesabın var mı? giriş yap

 • her şeyi geçiyorum da gelin hanım madem dini bütün insansınız, görünene göre sizin gibi kapalı misafirleriniz ve aile bireyleriniz de var kınanızda ancak çalgı çengili, dine göre bir kadının vücudunda haram olan yerlerinin açık olarak dans ettiği ve dolayısı ile günaha girilen bir kına organizasyonu düzenlemek bu ne perhiz bu ne lahana turşusu durumuna gelmiyor mu?
  edit: düğün, kına olarak değiştirildi.
  o değil de hala bu görüntüleri savunmak için mesaj atan yazarlar var. allah kimseyi bu durumu savunacak kadar düşürmesin.

 • akşam evde canı sıkılan ege (10), realist ilay (8)...

  ege: sonunda buldum valla...
  romica:...
  ege: çok asosyal bir aileyiz biz!
  romica:...
  ege: neden biliyor musun?
  romica: bir şey okumaya çalışıyorum
  ege: öff!

  salona giden ege'nin sesi duyulur...

  ege: çok asosyaliz biz, asosyal aile... neden asosyal bir aile olduğumuzu anlatayım mı?
  ilay: yeni kelime mi öğrendin?

 • şu araplar bi kere olsun tekbir getirmediler tribünlerde... ne katar ne müslüman iran...

  "yallah bismillah allahu ekber "diye bağıran bi tek biz mi varız lan ?

 • kişisel alanını paylaşır, erkeğin kişisel alanına girer, yakın durmaya çalışır veya yaklaşıldığında uzaklaşmaz falan. öyle. yalnız yurdum insanı sosyal mesafe alanı diye bir şeyden pek haberdar olmadığı için, aman diyeyim metrobüste falan "yaklaştı verecek" moduna girmeyelim, metrobüste hepimiz akrabayız zaten, nikah düşmez.

 • 1990 yılında en iyi yabancı film oscar'ını kazanmış. isviçre'ye mülteci olarak gitmeye çalışan türklerin hikayesi. isviçre-türkiye-ingiltere-fransa ortak yapımı. bugünlerde izleyip günümüz mültecilerinin daha bin beter durumda olduğunu göz önüne almak gerekir.

 • kaş mı? dünyanın en iğrenç yeri.

  bir kere 5 yıldızlı otel yok. gitmek istesen duptıs duptıs yapan kulüp yok. denizi iğrenç sırtı kabuklu deniz kaplumbağalarıyla dolu ve bunlar erkeklerin pipilerini kadınların nipıllarını ıssıran gerçek birer canavar. restoranlardan bahsetmiyorum bile, çünkü ne mekdanız ne de burger king var.

  tüm tatilcilerimizi bodrum, çeşme, kemer falan gibi nezih tatil yörelerine davet ediyorum. kaş'ı, olduğu gibi iğrenç bir halde bırakın lütfen.

  teşekkürler.