hesabın var mı? giriş yap

 • ülkesinde basın özgürlüğü olmayan, yürüyüş özgürlüğü olmayan, bırak peygamberi siyasi liderleri bile karikatürize edenleri linç eden iktidar partisinin başbakan'ının katılacağı yürüyüştür.

  bilin bakalım hangi ülke başbakan'ı!

 • + aşkım ezgilerle oturuyorduk büyük bir patlama
  sesi duyduk iki terörist içeri girdi bir tanesi
  canlı bomba olduğunu diğeri ise psikopat
  olduğunu söyledi kolumu kırdı yüzümde ve
  vücudumda çizikler var 5 yerimden bıçaklandım
  arkadaşım öldü , polis zor kurtardı bizi bu
  mesajı da bir başkasına yazdırdım.

  - ezgi kim?

 • ensar ve diğer tecavüz, pedofili, çocuk gelin olaylarında kullanılmayan skandal kelimesinin bu pankart için kullanılması tek bir şeyi anlatıyor: ahlak olarak çökmüş durumdayız. az bile diyorlar, avrupa ve türkiye kelimelerini aynı cümlede kullanmaları bile hata. skandalmış. sen bunu söyleyerek tüm bu ahlaksızıkları normal karşılıyorum, ben de olsam aynısını yapardım diyorsun.

 • zamanında imparatorluğun en ücra yerlerinde şehit düşen dedelerin mezar taşı olmadığı için okunamamasıdır. sanırsın herkes eyüp sultanda yatıyor.

 • '' bilinçli bir zihin, bilerek ve özenle bir bütünün parçası olmalıdır. tıpkı bir kayanın bilinçsiz olarak bütünün bir parçası olması gibi.'' cümlesi ile, şahsına duyduğum saygıyı, ölçülendirmekte zorlandığım yazar.

 • ped, çocuk bezi, diş macunu gibi ürünler temel, kullanılması zorunlu ürünlerdir ya kullanmayalım ne olacak denilmeyecek türden. bu gibi malzemelere halkın ulaşımının kolay olmasının sağlanması sadece bireylerin faydası için değil sağlıklı ve medeni toplum yaratmak için mecburidir. bu bir lüks değildir bu yüzden evet 20 tl çok fazla.
  ped dediğiniz şey normalde beş lira etmeyecek ürün ama son bir senede fiyat ürünün ötesine geçmiş durumda.