hesabın var mı? giriş yap

 • düşünün ki, saygıdeğer bir aile mahkemesi hakimisiniz. otuz yıldır inşa ettiğiniz ‘kusursuz’ bir aile hayatınız var. eşiniz ve iki çocuğunuzla sevgi dolu, örnek bir ailesiniz.

  bir gün tesadüfen çektiğiniz bir ilmek çorap söküğü gibi ilerliyor ve eşinizin 5 yıldır başka bir kadınla evli olduğunu, hatta ondan çocuğu olduğunu öğreniyorsunuz. bu da yetmezmiş gibi kızınızın yurtdışında tıp okuduğun zannediyorsunuz ve aslında o hayalleri uğruna bambaşka bir yerde… oğlunuzun ise iyi bir şirkette kariyer zannetseniz de o birtakım pis işlere bulaşıp büyük bir meblağ parayı kripto parada batırıyor. siz ise olayların daha sadece bir kısmını öğrendiniz.

  ne yapardınız?

  aldatılan, kandırılan, yalanın küçüğü büyüğü olmaz diyen, tüm bunlarla mücadele etmek için türlü türlü uğraşlar veren kaç kişiyiz?

  hepimizin hayatından gerçek kesitler bulacağı “aldatmak” bu akşam ve her perşembe 20.00’de atv’de.

 • haberin bir yerinde;'' bu iddiaların doğruluğunu öğrenmek için, her ikisinin de peşine adam taktık.'' diyor. hukukçu arkadaşlara soruyorum, bu suç itirafı değil mi? adam, bu memleketin zaptiyesi mi? bu nasıl cüret?

 • kanada yapımı, oscar adayı muhteşem film. vasiyetinde çocuklarına memleketi lübnan'a dönüp abileriyle babalarını bulmalarını isteyen bir kadının gençliğinde yaşadığı sancılı yıllar ve çocuklarının bu geçmişle yüzleşmelerini konu alıyor. başından sonuna kadar seyirciyi perdeye kitleyen, iliklere işleyen bir öykü..

 • yeğenim yuvada kafasına geçirdiği çiçek maskesi ile evin kapısına gelir ve önümde dikilmeye başlar..

  - aaa bu da kim böyle?!??!
  - ...
  - aman allahım bir çiçek var önümde..
  - ... herhalde bir çiçek var. alla alla. hiç mi yürüyen çiçek görmedin..?
  - ıngh! pardon..

 • filmin sonuna çekim hatalarını eklemişler birde, ulan zaten çekimin tamamı hata hahahah.

  güne gülerek başlamama sebep olan video.

 • başlık : ilk bilgisayarınızı alınca yaptığınız mallıklar

  20 - fifa99 da maca baslarken klavye simgesini sola çekmek aklıma gelmemişti bir bucuk sene takımların maç yapmasını izledim

 • o kendini esnaf sanan gevşekler iban versin. yatırayım kefaletini serbest bıraksınlar kediyi.

  edit:

  kipa'ymış.

  bizeulasin@kipa.com tr

  buyrun.

 • tüm güzel şeyler yürüyünce başıma gelmeye başladı; az önce evden işe yürürken bir okulun önünden geçiyordum, okulun bahçesinde de tahminimce 4a ile 4b derbisi vardı. bakışlar keskin, yanaklar kırmızı ve ayakkabılar bir sonraki ayı göremeyecek gibiydi. yeteneksizlerin en yeteneksizlerinden seçilen bol yanaklı kalecinin degajı bahçe telinden aştı ve top bana doğru gelirken ellerimi cebimden çıkardım.

  çeyrek asır önce 4a'nın forveti bendim ve sağ ayağımla topun dibine girip yerden yüz hizama kadar topu kaldırdım. siyah benekli top, kendi cazibesiyle dönen dev bir atom gibiydi ve birazdan yerçekimine boyun eğecekti. zamanı yavaşlattım ve vücudumu hafifçe sağa yatırıp sol ayağımın üstüyle voleyi yapıştırdım. top geriye doğru kendi ekseninde dönerek ileri gitti ve telin birkaç santim üzerinden geçerek sahaya düştü.

  4a'nın forveti "abi sen futbolcu musun?" diye sorup, bana dünyaları verdi. yolun geri kalanında yola bile temas etmedim.