hesabın var mı? giriş yap

 • üst edit: arkadaşlar bulundu, almaya gıdıyoruz. yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.
  üst edit: sağlığı iyi, arnavutköyde bir kişinin ihbarı ile hastaneye gidiyor ve twitter paylaşımını gören polis ile tarafıma ulaşılıyor.

  arkadaşlar merhaba. daha çok insanla nasıl irtibata geçebilirim bilemedim. bu yöntemi denemeye karar verdim. abim 22 aralık 2020 tarihinde 17.45 saati civarında karaköy galata köprüsü altındaki tuvalette son kez tarafımca görülmüş olup kayıptır. görenlerin polise nolu telefona bildirim yapmasını ve bunun da olabildiğince çok paylaşılmasını önemle rica ederim. kayıp kişi yusuf çelikbaş. fotoğrafını da linke ekliyorum.

  lütfen mümkün olduğunca favlayıp yukarı taşıyalım. önerilere ve tüm yardımlara açığım. arama konusunda yardımcı olmak isteyenler mesaj atabilir. ne kadar göz, o kadar umut.
  edit. simdi müge anliya çıkıyoruz arkadaslar, lütfen izletin sağa sola.

 • iş yerinde mola bahanesi olması.

  bizde misal sigara içmeyip de boş boş aşağı inip çay içene yönetim de dahil herkes pis pis bakar.
  ama sigara içenin ihtiyacı vardır, geniş geniş molasını yapar.
  ve evet sırf bu sebepten paket taşır oldum.

 • çocuğun çok şanssız bir ailede doğduğunu gösteren açıklamalar. babanın açıklamaları katilin yaptığını olumlar derecede kötü. tasavvuf her zaman anadolu halkını uyutmuştur, miskinleştirmiştir. işte bunun kanıtını bu açıklamalarda görüyoruz.

 • kirli sakal bırakırdım. boxerla evin içinde dolanırdım. yazın şort-tişört, kışın da kot-sweatshirt giyerdim. alışveriş yapmak zorunda olmamak negzel lan.
  bir de durduk yere adamın birine ''hayırdır birader bi sorun mu var? niye baktın'' der kafa atardım.

 • istanbul sıcağı falan değildir. adana mı, antalya mı artık kiminse gelip alsın lütfen.

 • yakında valizini toplar, topkapı sarayı'na gidip "artık burada kalacam derhal burayı terk edin" der.

  deli ibrahim'in genleri buna taşınmış.

 • çocuklarla girilen komik diyaloglar başlığı denk gelince hemen yazarına bakıyorum, romica'yı görünce okumadan basıyorum eksiyi.