hesabın var mı? giriş yap

 • çok bi marifetmiş gibi otobanda yaptıkları en yüksek hızı kanıtlamak için göstergenin fotoğrafını çekmek, boş içki şişelerinin fotoğrafını çekip orda burda paylaşmak, çok içtiğini, sarhoş olduğunu falan cümle aleme duyurma merakı, 3 yaşında çocuk gibi hareketler amınıski, büyüyün lan.

 • haklıyken haksız duruma düşürecek ifşadır.

  fotoğraflarda elini oturduğu yere koymuş uyuyan bir adam ve yanında kadın var. fotoğrafı çeken kişi adamın uyuyor numarası yaparak, parmaklarını hareket ettirmek vasıtasıyla kadını taciz ettiğini ileri sürüyor. fakat tekrar etmek gerekiyor ki biz yalnızca eline yere koymuş, uyuyan bir adam görüyoruz. o telefonda video yok muydu?

  şimdi çıkıp da salakça; tacizciyi mi savunuyorsun diyecekler olabilir. tamam da ben bu adamın tacizci olduğunu nereden bileceğim. ya fotoğrafı çeken kişi ile hasım ise, ya kestiği erkek karşılık vermedi diye manyakça işler yapan biriyse, ya şöyleyse, ya böyleyse...

  sırf kendisinin haklı olduğunu düşünüyor diye, sözüne güvenilir diye var olan kanunlar yerine kendi kanunlarını işleten birileri size de tanıdık gelmiyor mu? en çok eleştirdiğimiz şey bu değil mi?

  dahası adam gerçekten sapık olsa dahi, kanıt olmadığı için fotoğrafı çekip, internete veren kişiyi mahveder. tacize uğrayan kadın inmiş, sen ne halt etmeye kendi kendine iş çeviriyorsun. kadın oradayken bağırıp çağırsana, kadını şikayetçi olmaya zorlasana! yok en olmayacak şekilde çıkmak ve yanlışı yanlış ile çözmek adetten oldu.

 • tabii ki akp'dir. zaten herkes başlığı açmadan anlamıştır.

  "müzikolog kaya kuzucu, kazakistan'ın başkenti astana'da yaşayan şarkının sahibi arslanbek sultanbekov'un, ak parti'nin şarkıyı izinsiz kullandığını duyup türkiye'deki avukatları aracılıyla yasal işlemlere başladığını söyledi."

  hırsızlık nasıl bu kadar işleyebilir insanların damarlarına. inanılmaz.

  şimdi çıkıp bizim troller'den biri "yek yeaa besteyi ben yaptım " derse şaşırmayın.

 • avrupali kiz sokaga ciktiginda turkiyedeki kadar sapikla, namussuzla karsilasmadigindan haliyle verecegi tepkiler daha iliman oluyor.

  kardesim turkiye'de cocuklara, hayvanlara tecavuz ediliyor her gun; kizlar tedirgin, asik suratli gezmesin de napsin? sapiklara yuz mu versin?

 • burhan altıntop'un fight club' a yaptığı göndermelerle yarmış, olayı bitirmiş dizi.

  --- spoiler ---

  burhan altıntop: naber concon? nassın gülüm? nooldu beni bulamadın mı? nhahhah ha! ara tara tırım tırıs yok nhahhhaah...
  karşı balkondaki komşu: nerde oturuyosun lan sen? ismin ne senin?
  ba: beni bulamazsın gulüm, ben aslında yoğum.
  kbk: ne diyosun sen ya?
  ba: ben aslında yaşamıyorum, ben senin süper egonum. anladın mı? egoist.
  kbk: hasta mısın sen ya?
  ba: ben aslında yoğum. bence sen ruh hastasısın, şizofrensin. kendi hayalindeki yarattığın bir kahramanla kavga ediyosun. bimediğin tanımadığın bir adamla, hayalindeki adamla muabbet ediyosun. ben aslında yooğğum. yooğğuum.

  --- spoiler ---

  yıllar sonra gelen edit: izlemek için