hesabın var mı? giriş yap

 • görme engelli vatandaşlar için çıktığı programda reji onu çekmediği için programı terk etmiş olan sanatçı bozuntusu

 • demek ki sizin çocuğun kendi çocuğuna yaptığı zorbalıklardan bıkmış.

  çocuğunuz başkasının boynunu çiziyor, kaldı ki o aşamaya kadar neler yapmıştır.

  siz de büyük ihtimalle bu konuda yeterli tedbir almamışsınız. belki ke keyiflenmişsinizdir.

  kalkıp burada savcılığa şikayet edilmiş diye eleştiriyorsunuz.

  ne yani diğer çocuklar sizin çocuğunuzun oyuncağı mı?

  en azından medeni bir insanmış hukuk yollarına başvurmuş. kenara çekip çocuğunuzun yaptığı zorbalıkların aynısını çocuğunuza yapmadığına şükredin.

  bence burada insanları kınayacağınıza çocuğunuzu terbiye edin. daha sonra sert kayaya çarparsınız çocuğunuzu da sizi de terbiye eder. gururunuz incinir.

 • çağdışı karardır. dünya çalışma günlerini 4 güne hatta 3 güne indirmeye çalışırken bizimkiler merkez bankası'nın kapalı olduğu gün şubeyi açık tutacağım diye uğraşsın. artık her şey elektronik. tek tuşla kredi çekip para gönderebiliyorsunuz. yıllardır banka şubesine gitmeyen ve aktif olarak sürekli bankacılık işlemleri yapan birisi olarak uygulamayı saçma bulduğunu belirtmek isterim. tabii şubeye gitmeden yapılamayan işlemler var (ev, ticari kredi) ama sadece bu işlerlere bakarak cumartesi banka şubesi açmak oldukça değişik bir durum. bazı bankalar tükedici kredisini, avans hesabı tek tuşla verirken kapatmak için şubeye çağırıyor. insanların en değerli şeyi zamanı. bankalardan bürokrasiyi azaltıp işlemleri kolaylaştırmasını bekliyoruz.