hesabın var mı? giriş yap

 • açmayın! cidden açmayın sinirleriniz hoplamasın.

  zira şöyle bi cümle duydum uğur ışılak için "yaşadığımız yüzyılın en önemli halk ozanlarından biridir."

  işin yalakalığını, yağcılığını, samimiyetsizliğini geçtim. bu ayıptır ayıp! kim lan bu adam halk ozanı oluyor?

  pir sultan'ın, aşık veysel'in, yunus emre'nin, nesimi'nin, mahsuni'nin ve daha nicesinin hakkına gasptır bu.

  sarayda soytarılık yaparak halk ozanı olunmuyor!

 • fazıl say'ın dediği gibi; siz aydınlarınızı, gazetecilerinizi, düşünen insanlarınızı hapse atarsanız, bunlara kalırsınız. bu hanım kızımız da arabesk kültürün filizlerinden cicili bicili bir örneği işte. kök hücre genetiğiyle ilgili açıklamalar yapmasını beklemiyoruz kendisinden, devam etsin öyle, onun alıcısı da öyle çünkü.

 • muğla üniversitesi iibf de muhasebe dersinin 3. saati :
  - sen ! adın ne senin ?
  - inan hocam
  - çık dışarı !
  - neden hocam ?
  - sen 1. saat çok konuştun çık!
  - evladım senin adın ne ? arkasındaki ?
  - sinan hocam
  - sen de çık dışarı
  - hocam kafiyeden adam atılırmı ya !

 • ya amk merici gelmis bunu da normallestiriyor. erkekler hep boyleymis de bilmem ne. agzina işesin o kızlar senin.

  t:iğrenç olay.

 • evet arkadaşlar yeni türkiye sayesinde gördüğümüz yeni bir uygulama daha.

  sen misin kanser uyarısı yapan

  --- spoiler ---

  edirne’de kamu hastaneleri birliği’ne bağlı devlet hastanesi’nde gastroenteroloji uzmanı dr. dilek tucer, düzenlenen basın toplantısında ergene nehri’nin suladığı alanlarda yetişen pirinçlerin kansere yol açabileceğini söylediği gerekçesiyle edirne valisi dursun ali şahin tarafından görevinden alındı. vali şahin, doktoru açıklamasından dolayı değil, gelişi güzel basına bilgi vermesinden dolayı görevden aldığını açıkladı.
  --- spoiler ---

  bir açıklama ile bir doktor vali tarafından görevden alınabilir mi?

  doktorun söylediği gerçeği yansıtmıyorsa ergene civarında artan kanser oranları gerçeği yansıtmıyor mu?

 • kemerkoy termik santrali bolge icin onemli bir elektrik uretim merkezi. santraller yangin deprem gibi afetlerde ayakta kalacak sekilde tasarlaniyor ancak bu denli buyuk bir yanginda kullanilamaz hale gelecegi acik. oyle patlar boyle patlar milas haritadan silinir laflarina itibar etmeyiniz. santraller icinde hidrojen tanklari olur ve bu tanklar bosaltilip su ile dolduruldu ancak degirmen, konveyörler ve kömür alma sahalarinda ne kadar komur oldugu mechul. yangini daha da harlayacak olan bu kömür havzasidir. santralin icindeki degirmenlerde ve yanma odasi kanallarinda bulunan komurler yangini daha da siddetlendirecektir. bu santrale 22 km uzakta baska bir santral daha vardir mi burasi tam cam ormanlarinin icindedir, buraya kadar yurumesini tahmin bile etmek istemez kimse. suan butun guc santral etrafinda toplaniyor olasi bir gelme durumunda mudahale icin ancak havadan mudahale sart oglu sart. milas belediye baskani gunlerdir santral konusunda bas bas bagirip ucak istedi ancak herkes kör sagir dilsiz. suan santralin sahibi olan ictas firmasindan herhangi bir aciklama veya acil onlem planlarini acikladiklarino gormedim. anlik olarak ruzgar cok sert esmektedir. suan icin evrene ruzgarin yon degistirmesi konusunda pozitif enerji gondermekten baska care goremiyorum, keza ucak helikopter olaylarina girmeye gerek yok.