hesabın var mı? giriş yap

 • - bugün çok güzelsin
  - öyledir de bak ne diyeceğim...

  - senin gibi akıllı, güzel bir kız daha tanımadım inan
  - tanırsın ya ne olacak bir sürü var benim gibi

  - makyaj yapmana hiç gerek yok bence, makyaj senin güzelliğini perdeliyor
  - nasıl ama, rimelim iyi değil mi? yeni aldım mak faktar.

  böyle kadınlardır bunlar, yapılan iltifatı alırlar, güzel bir göğüs istopunun ardından taca atarlar. ya iltifata zerre kıymet vermiyorlardır, ya çokca iltifat aldıkları için bağışıklık kazanmışlardır ya da sizin önünüzü kesmek istiyorlardır ki %99 sonuncusudur. eğer bir kıza yaptığınız iltifatlar karşılık bulmuyorsa platonik aşk yaşamaya kendinizi hazırlasanız iyi edersiniz. çünkü bir kadın erkeğin iltifatını almıyorsa ondan uzak olmaya çalışıyordur.

  gözünüzün önünde bir film şeridi gibi geçti değil mi, hoşlandığınız kızın iltifatlarınız karşısında sığır gibi bakması? boşver arkadaşım, ben as good as it gets filminde jack nicholson'ın, kadının ayaklarını yerden kesen "senin için iyi biri olmaya çalışıyorum" iltifatını yaptığımda hoşlandığım kız, "ay o filmde bir köpek vardı hastaydım ben ona" demişti.

  köpek çektiler olm bana sen ne diyorsun... üzülme.

 • kazaysa sebebi topuklu ayakkabıdır. bunu devlet çözemez topuklu giyen bayanlar arabanızda yedek, araba kullanmak için ayakkabı bulundurun, tabi insan hayatının sizin için değeri varsa. yoksa aynen devam edin.

 • ibb metro yapar, minibüsçü-taksici esnafı karşı çıkar.

  ibb ucuz kreş yapar, “özel kreşler aç mı kalsın” denir.

  ibb 3-4 yerde kent lokantası açıp ucuz yemek sağlar, tüm lokanta işletmecileri batacakmış gibi algı oluşturulur… siz kimin tarafındasınız yahu? bir karar verin artık!

  yemeğin ücretini, içeriğini tartışabiliriz; ama emeğiyle geçinen yoksulların yiyeceği birkaç kap yemeği de “ama” diye başlayan cümlelerle tartışmayalım artık.

  liberal zırvaları kenara bıraktığınızda nereden bakarsanız bakın şu ekonomik düzende yapılan en iyi işlerden biri olmuştur. net.

  edit: lokantadaki tüm çalışanlar da kadınmış. böylece kadının iş hayatına katılımına da büyük fayda sağlamış.

 • ateist ve sol geçmişe sahip oldukları için oldukça normal bir durummuş. hımm, tabi tabi. tüm hdp milletvekilleri solcu, ateist falan filan. hüda kaya, altan tan neden okumuyor? bunlar ateist ya da solcu değil. ulan oğlum erkek gibi çıkıp deyin ki, bu ülkenin marşından da, bayrağından da nefret ediyoruz. ne sikime bin dereden su getiriyorsunuz?

 • + hızlandırılmış ingilizce kursuna hoş geldiniz!!! sen!!! yes mi no mu?!! çabuk!!! yes mi no mu!!!?!!
  - ay n-no! no!!!
  + bok no!!.. sen!!! çabuk söyle ar yu çekindırılıst?
  * ne?
  + zzt boston!!! azınıza sıçıcam hepinizin!!!

 • okuduğunu anlamaktan aciz yazarların akraba evliliği sandığı eylem.bu eylemdeki tek sıkıntı düğünde kız tarafı mıyım yoksa erkek tarafı mı sorunsalıdır.

 • twitter'da görüntüleri paylaşan arkadaşın gönderisi altına haber muhabirlerinin "ben bilmemkim, görüntüyü paylaşabilir miyim?" diye izin istemesi ve bu muhabirlerin yabancı olması; öte yandan türk medyasının izin almadan-sormadan görüntüleri kafalarına göre alıp paylaşması daha trajikomik.

  yabancı abi, medeniyetin gözünü seveyim.
  kaza için: çok geçmiş olsun.