hesabın var mı? giriş yap

 • akp'yi hiç tanımadan bu dünyadan göçüp gitmiş olabilir.

  adam ölü ama kaç kişinin hayalini yaşıyor.

 • eğer eşin ölürse, dul olursun. eğer bir çocuksan ve ebeveynlerin öldüyse, yetimsindir. ama çocuğu ölen anne babayı ifade edecek hiçbir kelime yoktur. belki de bu, adı konulamayacak denli korkunç bir şeydir. *

 • üst edit: arkadaşlar bulundu, almaya gıdıyoruz. yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.
  üst edit: sağlığı iyi, arnavutköyde bir kişinin ihbarı ile hastaneye gidiyor ve twitter paylaşımını gören polis ile tarafıma ulaşılıyor.

  arkadaşlar merhaba. daha çok insanla nasıl irtibata geçebilirim bilemedim. bu yöntemi denemeye karar verdim. abim 22 aralık 2020 tarihinde 17.45 saati civarında karaköy galata köprüsü altındaki tuvalette son kez tarafımca görülmüş olup kayıptır. görenlerin polise nolu telefona bildirim yapmasını ve bunun da olabildiğince çok paylaşılmasını önemle rica ederim. kayıp kişi yusuf çelikbaş. fotoğrafını da linke ekliyorum.

  lütfen mümkün olduğunca favlayıp yukarı taşıyalım. önerilere ve tüm yardımlara açığım. arama konusunda yardımcı olmak isteyenler mesaj atabilir. ne kadar göz, o kadar umut.
  edit. simdi müge anliya çıkıyoruz arkadaslar, lütfen izletin sağa sola.

 • kedinizi daha kucucukken sevgiliniz sokakta bulmustur, eve goturemez ve yuzunuze acinasi ama sevimli bir ifadeyle bakar, sizde tamam tamam bu gece benim evde kalsin ama sen bakarsin dersiniz. ertesi gun tekrar sokaga birakmaya niyetlenirsiniz fakat is isten gecmistir, kediyi sevicem diye sizinle ilgilenmez sizde dovunursunuz nerden aldim bu belayi basima diye. kediyi defetme planlari yaparsiniz ama basarili olamazsiniz. sonra bir gun sevgilinizden ayrilirsiniz ve kediyi birakmazsiniz, konusursunuz dertlesirsiniz, ondan kalan en muyuk miras olmustur artik.