hesabın var mı? giriş yap

 • durumumuz yoktucular için özet:

  kahramanımız sabah geç kaldığı için son derece rüküş bir şekilde dışarı çıkıyor ve ağzına kadar dolu olan bir minibüse biniyor. burada göğüslerinden gözünü alamadığı bir genç kız tarafından direk muamelesi görüyor ve gencimiz asal sayı sevdiğinden 17 dakikalık bir macera diye bunu bize anlatıyor.

  yeditepeli kız sana sesleniyorum. herkese tutunma.

 • neredeyse 100 milyon insana ork deyip sonra da ırkçılıktan mı dem vuruyor bunlar. ulan liseli veletler bile şu koca adamlardan daha iyi politika biliyor.

 • twitter'ın, sahte hesaplar tarafından tt yapılmaya çalışılan başlıkların yanına "bot" kelimesini ekleyerek bu başlıkları ve hesapları ifşa ettiği olaydır.

 • "derimin altındayım".

  hikayesi şu: bir kitapta sekiz sene askeri cezaevinde kalmış bir adam diyordu.

  "tam ait olduğum yerdeyim. derimin altında. istersem taj mahal'de kahvaltımı yapar, istersem adriyatikte batırırım günümü. tam ait olduğum yerdeyim. derimin altında*."

 • kız arkadaşı, kız kardeşi veya annesinin çantasını tutmak zorunda kalan erkektir. durumdan ne kadar rahatsız olduğunu belirtmek için çantayı tutulmaması gereken hangi şekil varsa öyle tutar. saate bakar, volta atar, erkekliğini konuşturur. belli oluyor senin olmadığı o kadar kasmaya gerek yok koca yürekli adam.