hesabın var mı? giriş yap

 • organ bağışı ile alakalı bir programda "hepsini bağışladım ama kalbimi bağışlamadım, o allaha mahsus" demiş bir insan.
  o allah seni pinpon topu yapsın, masalarda sek muazzez.

 • (bkz: güle güle viceroy)
  seni hiç unutmayacağım.

  edit: yalan habermiş amk. hayallerimi sktiniz ulan.
  (bkz: hoşgeldin viceroy)
  kırılmadın di mi canım viceroy? seni bırakır mıyım? vaysroyum benim, sana vikeroy diyenlerin allah evlerine ateşler salsın, viseroy diyenlerin yuvalarını başlarına yıksın.*

  edit2: oha, fotoşok değilse biri karfur fişi koymuş, 6,5 tl lan camel. sktir git vikiriy.

 • ilginctir ki, the godfather uclemesinde, portakal cok onemli bir yer tutar. tahminimce sicilyanin portakali meshur oldugu icin olsa gerek, bu film serisi bir portakalin bakis acisiyla da izlenebilir. bakiniz the godfather serisindeki portakal olgusu:
  -ilerde michael corleone'e ihanet edecek olan sal karakterini ilk defa gordugumuzde bir portakal soymaktadir, sal ilerde olecektir.
  -woltz karakteri bir sahnede bir sepet portakalla birlikte gorulur, daha sonra adamin atinin kafasi kesilir.
  -don corleone* vurulmadan hemen once manavdan iki tane portakal alir.
  -bes ailenin katildigi toplantida tattaglia ve barzininin onune birer kase portakal konur, bu kisiler olur.
  -ve en onemlisi, vito corleone olmeden once bahcede torunuyla oynamaktadir, soyle ki, portakal kabugundan takma dis yapmistir kendine, sonra o da olur.

  bu olay serinin diger iki filminde de var ve de tesaduf olamayacak kadar fazlalar, hatta ikinci filmden simdi hatirladigim bir sahne, vitoyu isinden eden mahallenin kabadayisi fanucci olmeden once portakal kasasindan bir portakal aliyordu. bu konu kesinlikle arastirilmalidir.

 • video'nun devamında eşine olan inanç (güven) ile bahsedilen inancın aynı olmadığını, eşinin seni sevdiğini bazı bilimsel yöntemler, ses tonundan veya bakışlarından anlaşılabileceğini fakat tanrı'ya olan inancın güven bazlı bir inanç olmadığından bahsedilmiştir. lennox ise aynı olduğunda ısrar etmiş ve konu değişmiştir.

  bir dahaki sefere videoları kesmeden paylaşın mümin kardeşlerim.

  merak edip izlemek isteyen olursa:

  http://fixed-point.org/…4-the-dawkins-lennox-debate

  debe edit: yok lan yok şaka.

 • yaw umreye gidenlerin buyuk kısmı 60-70 yaşındaki neneler dedeler, bu insanlara virüs desen suratına uzun uzun bakarlar, kendi kendilerini nasıl karantinaya alacaklar, bir konteyner şehir kuracaksın hepsini 16 gun orada misafir edip durumlarini kontrol altında tutacaksin, sen buyuk devletsen yapacaksin bunu !!! baska caresi yok !!!

 • fatih eminönü’nde, baklava ve tatlı üreticileri derneği'nin düzenlediği 'baklava festivali'nde vatandaşlara 3 ton baklava dağıtıması sonucu oluşan görüntülerdir. dağıtım sırasında baklava almak için birbiriyle yarışan vatandaşlar, beyin görmüş zombi gibi baklavaları talan etmekte ve ortaya şu iğrenç görüntüler çıkmaktadır. yazıktır, kişiliksiz ve görgüsüzlükte dünya liderliğine oynamaktayız.
  (bkz: başkaları adına utanmak)