hesabın var mı? giriş yap

 • bu soruya maruz kalan erkek, yapılan değişikliği beş saniye içerisinde fark etmediği takdirde kendi kendini imha etmeye programlıdır.

  - bende bir değişiklik fark ettin mi aşkım?
  - sistem geçersiz bir işlem yürüttü ve şimdi kapatılacak.

 • kariyerinde atletico madrid ve bayern münih gibi takımlarda oynamış futbolcuya sosa kim milan kim yahu yazmış adam

  asıl soru ulan sen kimsin amk ?

 • 2016'nin degil 21. yüzyilin en güzel haberidir. dünyanin en güzel senaryosuna sahip oyunun zannediyorum prequel devam oyunu olacaktir bu. daha önceden de söyledigim gibi ciktiginin ilk günü alacagim oyundur.

  trailer izledikten sonra edit:

  aglatmistir, tipki o ameliyathanenin icerisinde aglattigi gibi, bir prequel degil babalar gibi bir sequel gelmektedir. ve sonunda ellie gitar calmayi ögrenmistir.

  peki ya yüzmeyi?

 • *ilişkilerimde acaip istikrarlıyım. nasıl başlarsa başlasın her seferinde terk edilmeyi başarabiliyorum.
  *kimseden vazgeçemedim, her terk eden adamı özlüyorum.
  *tek sevdiğim adamı, eski gerçek sevgilimi unutmaktan çok korkuyorum, onu beklemek hayat amacım gibi çünkü. unutunca kimsesiz ve yalnız hissetmekten korkuyorum. çok hastalıklı bir düşünceymiş bu.
  *ilk kez yirmi üç yaşında öpüştüm, gerçekten aşık olduğum adamdı, o adamla evleneceğimi sanmıştım, (aptallık) terk edince döner sandım, şimdi nişanlanmış istisnasız her gün açıp nişanlısıyla fotoğraflarına bakıyorum, dönse istemem, ama içim acıyor yine de. iki yıl oldu. kız da aynı motora benziyor.
  *her ilişkimden sonra pişman oluyorum, hiç iyiki demedim.
  *aşık olduğum üç adamın da ismi aynı (hep istikrar)
  *neredeyse hergün ağlıyorum. zorlanıyorum yaşamakta. ama öyle mutlu görünüyorum ki, korkuyorum kendimden.
  *yeni doğan bebekleri görünce hep ağlıyorum, nasıl bir hayatı olacak kimbilir diye, çekeceği acıları düşünüp...
  *çok sevgilim olmadı ama hiçbiriyle bir tek fotoğrafım bile yok. çünkü hiçbirisi fotoğraf çektirmeyi sevmezdi, hep öyle söylerlerdi. ama başkalarıyla kare kare fotoğraflarını görüyorum zaman sonra. bunu hak etmek için sadece her seferinde seviyorum.
  *etrafımdaki anneler, ya da teyzeler beğenip birileriyle tanıştırmaya kalktıklarında kendimi çok beceriksizmiş gibi hissediyorum, özellikle bu yüzden bu tarz ilişkilere gelemiyorum.
  *yazdıklarımı okuyunca kendime acıdım.

 • karsi taraf bisey anlatirken lafa boyle girilir, karsi tarafin anlattigi seyin agzina sicilir afedersin ondan sonra da ee? o degil de ne?
  o degil de oteki.
  hay allah belani versin.