hesabın var mı? giriş yap

 • ben dahil, yurtdışında bir müddet yaşamış/yaşayan tüm arkadaş çevremin kendisine söylendiğini iddia ettikleri şaşırma tümcesi.

  ya çoğumuz yalan söylüyoruz, ya da adamların elinde bizim bilmediğimiz bir kitapçık var, orda şöyle yazıyo: "türkiye'den gelenlere siz böyle deyin, bakın nasıl da sevindirik oluyo kekolar."

  hayır, olduğun şeye benzemiyor olduğunun söylenmesine içten içe sevinmek nedir onu da anlamıyorum. kosta rikalı'ya da "sen hiç kosta rikalı'ya benzemiyosan, sende bolivyalı tipi var" der mi kimse? derse eğer kosta rikalı ne tepki verir? bunlar hep muamma.

 • aslinda her insan bu yanilgiya duser. hatta kendine her seyden bir pay cikarir. bak benim sevdigim resmini facebook profil resmi yapmis, bak bu paylastigi sarki ikimizi anlatiyo vs gibi ama gercekler cok farkli dostum. hic ozlemedi, ozlemiyor ve ozlemeyecek.

  ama belki bi baskasini ozluyodur.. gercekler aci kabullenmeliyim, kabullenmelisin...

 • 16 mart 1989 doğumlu oklahoma forveti.

  geleceğin yıldız nba oyuncularından biri olması beklenen 2.06 boyundaki oyuncunun pozisyonu için atletik ve çabuk olması önemli bir avantaj. güçlü bir oyun anlayışı ve skorer kimliğinin yanında iyi bir ribaundçı olması kendisiyle ilgili beklentileri yüksek tutmamızı sağlıyor.

 • kemal kılıçdaroğlu'nun şu yaptığı sorumsuz ve dangalakça hatayı sırf akp'ye kıl olduğu için savunan, abuk subuk nedenlerle rasyonelize etmek isteyen insanlara bir sorum olacak:

  aynı şeyi -mesela- recep tayyip erdoğan'ın, herhangi bir durumda, herhangi bir koşul altında yapabileceğine inanıyor musun? şu pozisyona sence düşer miydi? bunun ihtimali var mı?

  ben söyleyeyim: yok.

  adama türkiye'yi güdüyor diye kızıyorsun, ama senin çobanın dağda yolunu kaybediyor. daha ne konuşuyorsun allahaşkına?

 • an itibariyle türkiye’nin her yerinden düğün videoları gelirken, insanlar deli gibi tatilde eğlence mekanlarında eğlenirken alınan karardır.
  vatan hainliğiniz ve yürüttüğünüz bütün süreçler için hesap vereceksiniz.

  edit:
  aklıma geldikçe çıldırıyorum.
  -lise ve üniversite sınavları yapıldı.
  -15 temmuz kutlandı.
  -ayasofyada onbinler saf tuttu.

  ama 30 ağustos’ta corona var öyle mi?