hesabın var mı? giriş yap

 • merak ettiğim, cumhuriyete yönelik veya inönü ile dalga geçen bir tweet atmış olsaydı aynı uygulamaya tabii olacak mıydı?

  yaptığını savunacak değilim ama hep iktidarın değerlerine küfredilince yaptırım uygulanıyor.

 • sözlükten bir avukat ön ayak olursa, sözlükteki atatürk'ü aşağılayıcı yazıları kapsamında pazartesi suç duyurusunda bulunacağım, keza üniversitesi ve öğretim kadrosuna da e-mail ile bilgilendirme geçeceğim.

 • http://i.hizliresim.com/y4vl3n.jpg

  http://imgur.com/a/cv96q

  kağıthane'nin şehir dışında kalıp bir piknik alanı olduğu fotoğrafta en sağdaki dayıya kebapları şişe dizme görevi verildiğini ve ibrikten rakı çekildiği ilk gözüme çarpanlardan.

  soldan ikinci amca biraz uğur polat'ın dönem dizisinde rol halmış hali gibi geldi.

  ayrıca bu kadar eski fotoğraflara bakınca hayatın ne kadar üfürükten bir şey olduğunu sadece ben mi anlıyorum acaba. her şey bitti, sadece kağıthane deresinin yanında içilen o rakının tadı ve sohbetin güzelliği kaldı gönüllerde.

  fotoğraf kaybolmasın diye edit: görsel

 • anneannemin köydeki evinin bahçesinde yıllardır bakmakta olduğu bir kedi vardı. bir gün anneannem, (o dönem 85 yaşında) kediye mama vermek için dışarı çıkarken düşüp ayağını kırdıktan sonra artık kimse bakamayacağı için dayım bu kediyi alıp 80 km uzaklıkta, bakılacağından emin olduğu bir yere bırakmış.
  aradan beş yıl geçmişti, anneannemi kaybetmiştik.cenaze namazına çok kısa bir zaman vardı, o kedi tam beş yıl sonra taziyeye gelir gibi kapıdan içeri girdi. anneannemin yatağının üzerine oturdu. dayım şimdi gözü gibi bakıyor ona.

 • üzmeyen, aksine sevindiren bir haberdir. %80'lere yakın akp'ye oy veren iller düşünsün.

  afyon'daki haşhaş üretimi için abd'ye kafa tutan ecevit nerde, samanı bile ithal eden iktidar nerde?..