hesabın var mı? giriş yap

 • son 1 ayda sözlüğe giriş yapmış 8284 kadın sözlük kullanıcısının yazarlığı onaylandı. yazarlık onayı bekleme derdinin tamamen son bulacağı günlere doğru elele! (hedef 2023)

 • ya bu herifin sikko yayininin neyini bekliyorsunuz? yayina cikip bir sey soylemez, etliye sutluye karismaz, ortaya bir arastirma koymaz, su kadar izlendik der, reklam yapar ve marinalarda yemek yer.

  edit: yayinlarini sikko buldugum icin izlemedim. futbol fanatigi gordum, politikacilarin fanatiklerini gordum ama gazeteci? fanatigi gormemistim. tesekkurler troller. son olarak, berat albayrak istifa ettigi gece yayina cikti. kimse konusmuyor yayin yapmiyor diye bos yapiyordu adeta. kendi etliye sutluye karismayi birak berat albayrak guzellemeleri ile yayini surdurdu. sonra gitti artik milletin gormekten biktigi usandigi hicbir guvenilirligi olmayan rok gibi adamlari sirf reyting ugruna yayina cikardi. sanki ugur mumcu gibi muamale yapiyor trolleri.

  edit: (bkz: sma tip 1 hastası eda'ya yardım kampanyası)

 • alternatif bolluğu. herkes yazmış zaten. aynı şeyi tekrarlıyoruz ama durum bu. sosyal medya. karşı cinse hemencecik ulaşabilme ve yeni insanlarla kolayca kaynaşabilme şeysi. şurada bile çok değil 24 saat içinde en az 10 tane evli erkek kandırabilirim.uzun süreli ilişki için değil ha. tek gecelik ilişki teklif etsem, 10 erkekten en az 4 tanesi adres ister. koşa koşa gelir. peki bu aldatma değil midir? bal gibi de aldatmadır. bir entry giriyorum, hop mesaj; evli erkeklerin sevmeye hakkı yok mu? yok lan. git karını sev. hayvan herif. ne aranıyorsun sağda solda pislik.

  kadınlar da aynı bok. farklı mı ki sanki. şimdi siz iştesiniz, kim bilir karınız kiminle mesajlaşıyor. allah bilir...

  güven çok güzel bir duygu. allah herkese kendi gibi bir eş nasip eder inşallah. siz aldatıyorsanız aldatılın 10 misli. sadıksanız eşiniz 10 katı daha sadık olsun. herkes dengini bulsun.

 • keşke hiç konuşmasaymış. ne kadar boş beleş bir konuşma bu. böyle durumlarda ağzından çıkana 10 kat daha fazla dikkat edeceksin.