hesabın var mı? giriş yap

 • açıkçası benim anneannem hiç bir şey öğretmedi bana. kadının hayat felsefesi şu şekilde:

  ''yi, iç, sıcak tut kendini, yi, yat, bismill, yi, çay iç içini ısıt, yimek yi, sıcak tut kendini tirrik olma, bismilll, yi, yavrım, çay iç, bismill, yavrım, foksu aç, bismill...''

  anneanne ne lan öyle? modern gibi takılmalar. bildiğimiz nene bu işte.

 • babayla obsesif kompulsif kisilik bozuklugu hakkinda konusuluyor..

  - baba bugun eksisozlukte baktim bende galiba ocd varmis eskiden..
  + nasil bir seymis o?
  - mesela bazen bana cok fazla oluyor, basamaklari bi daha cikmazsam annem olcek, bagaj kapagini bi daha kapatmazsam babam olcek gibi. ama eskiden vardi simdi astim..
  + nasi astin peki?
  - bi kac kere "nolcak lan kapatmiyorum bagaj kapagini" dedim..
  + (gulerek) essoglessek nolur iki kere kapatsan kapagi!

 • milli güvenlik dersi, bir hafta önce yapılan sınavın sonuçları okunacaktır... sınıfta sukunet sağlandıktan sonra not okuma işlemi başlamıştır.. olaylar gelisir:

  -tunç kim?
  -eehh benim hocam.
  -95 otur
  -oleyyy beeee!!!
  -geri kalanlar 100

 • maça çağırdığımız bir elemanın (ki kendisi gelirsem dengeler değişir demişti) ısınırken bana "şş paşa! topu bana atsana bi solak mıyım değil miyim ona bakıcam" demesi, üstelik solak olup olmadığını anlamak için çektiği şutta topun koskoca sahada kalenin 3 metre yukarısında bir topun anca sığacağı delikten çıkıp gitmesi ve "solak değil mişim ehuehehehe" dedikten hemen sonra diğer topu isteyip bu kez sağ ayağıyla çektiği şutta topun bilmem kaç milyonda bir kez olacak ihtimale yine aynı delikten dışarı çıkması hayatımda halı saha maçlarında beni en çok şaşırtan olaydır. bir daha da şut çekmedi kerkenez.
  hayır adam bizimle dalga mı geçti anlamadık maç başlayıncaya kadar. maç başladı da fasulye olduğunu gördük de bir daha çağırmadık pilardacıyı (aramızdaki lakabı oldu bu olaydan sonra).

 • atatürk'ü kullanıp para kazanmaya doymamış birinin yeni hedesi.

  bununla sürekli allah ve bilmem ne diye kitap çıkaran adamlar arasında cidden ne fark var?