hesabın var mı? giriş yap

 • ürettiği top surata çarptığında çıkardığı "tınnn" sesi ile rakiplerinden ayrılıp gelen firma.

  top patladıktan sonra yırtılıp yarısı kafaya takke olarak takılabilir.

 • glisemik indeksi çok daha düşük ve çok daha besleyici bir öğün tercih eden kadındır. şarabı fakir gibi makarnanın değil, bonfilenin yanında tercih ediyor da olabilir. ayrıca evde hoparlöre bağlanmış telefondan teneke gibi mp3'ler eşliğinde filiz makarna yanına cumartesi şarap açtım diye italyan ambiyansı yakaladığını sanarak "sıcak masaj" beklentisine giren adamların varoş bulduğu kadındır, ahaahahaha, sıcak masaj ne lan!

 • gezi için şarkı yapmış, ali ismail'den de bahsetmiş. bu saatten sonra gözümün önünde toma taşlasa ne fayda, benim için sıfır bir insan. sıfırın altında diyemem, o da bir değer.

  bari o çocuğu kullanma be sezen.

 • elbette vardır ama basit bir istatistik bu olasılığın sıla için ahmet kural’ın yalan söyleme ihtimalinden çok düşük olduğunu söyler.

  sıla’nın bilinen yalan geçmişi var mı? aksine zamanında restini çekip mitinglerde boy göstermediği, bu şovda yokum dediği zamanı hatırlayın. prim kasmak isteyecek bir kadın o gün tüm diğer alkış tutan sanatçılar gibi gidip inanmadığı bir şeyi yalandan da olsa destekleyebilirdi, sert esen rüzgara tükürmezdi.

  ahmet kural mı, duyulan üç tane kadına şiddet geçmişi var, birinin de fotosu var. bu sonuncu hariç.

  yaptıklarınız, yapacaklarınızın teminatıdır.
  ateş olmayan yerden duman çıkmaz.
  vb...