hesabın var mı? giriş yap

  • (bkz: campi flegrei) volkanik kalderası üzerinde bulunan bu döneminin günah şehri. vezüvün patlaması sonucu yer altında kalmıştır fakat volkanik aktiviteler devam ettiği için, bazı dönemlerde sular çekilir ve şehir belli aralıklarla 1500 yılına kadar kullanılmıştır. 1500 civarında italyayı vuran sıtma salgını sebebiyle tamamen terk edilmiştir. günümüzde büyük çoğunluğu sular altındadır.

  • kpss, lys, ygs'yi falan kaldırıp, memur ve öğrencileri de siz atayın. sizinkiler çalışsın, biz sosyal yardımla yaşarız. kafası bir halta çalışmayan %52.5 ile 2023 ü görebilecek misiniz bakalım.

  • soygun için bu kadar salağı bir araya getirebilmek için profesör değil, burhan kuzu olmak lazım

  • ek: başlığı açanın troll olduğunu söyleyenler var, ben; troll mü eğer öyleyse beter olsun, diyen biri değilim, bilgilendirme mesajı atmayın daha fazla. allah kimseyi evladıyla imtihan etmesin.

    başlığı açanın, evladı için feryad edip ve yardım istemesine rağmen yazarın birinin, seviyorsan git konuş, dediğini gördüğümüz durumdur.

    burası bazen çok rahat bilgi aldığımız yer olabiliyor, o yüzden fikriniz yoksa dalga da geçmeyin birinin düştüğü zor duruma.

    (bkz: gülme komşuna gelir başına)