hesabın var mı? giriş yap

 • "güzel kadınlar her şeyi çok kolay elde ediyo yeaa, güzel kadınsan tamam abi bu ülkede" diye sözlükte bilumum başlık altında ağlayan erkekler, videodaki kadın güzel bir kadın olduğu için "dershanelerde sürünme, gel evimin baş köşesine otur" minvalli iç geçiriyor, bir diğeri "ofiste iş yapmadan takılsa gene maaş ödenir" diye tespit yapıyor. e ama hakikaten, eğer bu durum gerçekten "kolaylık" sağlıyorsa bunu sağlayan sizlersiniz? sizin dışınızda, görünmez bir el falan düzenlemiyor canlarım bunu?

  zaten boşuna dememişler, kişi kendinden bilir işi. o yüzden gördüğünüz bütün güzel kadınlara "kesin güzelliğiyle geldi bi yerlere" gözüyle bakıyorsunuz, çünkü size bıraksalar "getirirsiniz".

 • emniyet kemeri takmadığı için arabanın özellikleri çalışmıyor (radyo da buna dahil) ama bunu bile bilemeyecek kadar cahil bir kızın videosu.

  cahil de geç olum ya

 • tabi yapacak ulan. siz burayı özgür ve adil bir platform mu sandınız? lan ülkenin insanı ne ki internet sitesi ne olsun?

  edit : @four994 nickli arkadaşımız olayı haberleştirmiş. burada bulunsun. kendisine teşekkür ediyoruz.

  edit : link yenilendi.

 • bütün italya'nın birbiriyle flört etmesi..

  ya da ben çok gerikafalı acayip bağnaz filan olduğum için bana öyle geldi..

  yaya geçidinden karşıya geçen kadına, otobüs şöförü yol verdi diye, teyze adama öpücük attı..
  bildiğin teyze, bildiğin otobüs şöförü ve bildiğin öpücük..

  süpermarket kasasında, kasiyer çocukla bi kadın 15 dakika gülüşe oynaşa fingirdeşe konuşurlarken, biz de arkasında 20 kişi ip gibi dizilip sıranın bize gelmesini bekledik.. kimse de sesini çıkarmadı.. ben de misafirim diye sesimi çıkarmadım..
  neden kimse sesini çıkartmadı peki?!
  çünkü sıra kime geldiyse o da kasiyer çocukla gülüştü.. fingirdeşti..

  makarna yemek için girdiğim self-servis bi lokantada, makarna tezgahının arkasındaki çocuğa "hangisini önerirsin?" dedim..
  "hiç biri senin kadar güzel değil :)" dedi..
  makarnamı aldım, okşanmış gururumla arkamı döndüm masaya gidicem, benden sonra gelen 110 kiloluk, 50 yaşlarında adama da aynısını söyledi..

  yani; otobüs şöförü teyzeye, teyze kasiyer çocuğa, kasiyer çocuk adama sonra hepsi uşağa..
  böyle bi ortam..
  aklım gitti bi haftada..

  bütün ülke ihtiraslı bi aşk yaşıyo valla..

 • "zaman cizelgesinde x noktasinda eve alinacak iyi konfigurasyonlu o gunku populer teknolojinin cogunu iceren bir bilgisayarin fiyati sabit olarak 1000$'dir" onermesinin asla degi$meyecegini ongoren teorem..

 • şimdilerde hepsi zengin ve varlıklılar. farklı şehirlerden gelip yağmalamışlardı.. yardım tırlarının önünü kesip 1 ila 5 lira arasında insanlara su satmışlardı bi kısmı, kamyonlara doluşup gelen bir güruh vardı, göçük altlarından çıkan insanların ziynetlerini çalıyorlardı, dükkanları yağmalayanlar vardı.
  benim bildiklerimden bi kısmı şu an inşaat şirketi sahibi, evleri yıkılan insanlardan kazandıkları paralarla ev satıyor allahsızlar.

 • vali konuşurken o kadar netti ki. sesi titremedi.

  olayı duyduğum andan itibaren takip ediyorum, tv'de vali vasip şahin'in olay yerine intikal ettiği söylendi. bunu duyduktan yaklaşık 30 dakika sonra sayın valimiz canlı yayında açıklama yaptı. "en az 35 ölü, 40 yaralımız" var dedi. "malesef" dedi arada.

  terör saldırısı dedi. kınamadı. lanet okumadı. çok netti.

  açıklamasını "teşekkürler arkadaşlar" diyerek bitirdi.

  not alın. unutmayın bunu.

  olay yerine gitti, 30 dakika içeri baktı, kaç ölü var dedi güvelik amirine, 35-40 falan dedi amir. peki dedi, kapalı bir odaya geçip başkomutanı aradı. git açıkla dedi. çıktı açıkladı, teşekkür etti gitti.

  unutmayın bunu.