hesabın var mı? giriş yap

 • yatacak yeri yok bu düzenbazların. oynanmış görüntü ve sesle gelip bunu gerçekmiş gibi lanse ediyor. bu adam en büyük haindir. alçak, şerefsiz ve namussuzdur.

  bakın bu montajın arkasında kimler var;
  “sosyal medyada araştırma yapınca bu montaj videoyu yayan hesabın "yekvücut"isimli hesap olduğu ortaya çıkıyor. peki, bu trol hesabı kim yönetiyor? sayfasına girildiğinde "yekvücut bir bosphorus global projesidir" ifadesi dikkat çekiyor. bosphorus global ne mi? pelikancılar denilen ve seçim boyunca yalan haberlerle ülkeyi karıştırarak provokasyon ortamı yaratmaya çalışan grubun merkezi”

  kaynak : http://www.yurtgazetesi.com.tr/…akiler-h130713.html

 • yalnızken ağlayan insan vicdan sahibi, samimi ve duygusal kişidir. gözyaşlarını sömürüye dönüştürmeden kendi kendini rahatlatır. güçlü insanlara özgü davranış biçimidir.

  selam olsun onlara, yalnız geldik zaten dünyaya. mutluluğu paylaş, acıları kendin yaşa.

 • tam bu coğrafyanın yorumu. bu kafada adamları bir şekilde tepeden indirmedikçe, ne toplumsal ne de bireysel boyutta burnumuz boktan kurtulur.

 • - benden önce kaç kişiyle yattın?
  - 4!
  - e sorun değil 4 kişi de ne bağırıyon?
  - yok bağırma değil o, faktöriyel.
  - oha!

 • sözlükteki âdet şudur; bir yapım hangi ülkeden çıkmışsa, orijinal adıyla başlık açılır ve o başlık üzerinden yürütülür. bu dizinin orijinal adı hakan: muhafız'dır. mesela la casa de papel de money heist diye başlıkla yürütülmüyor. dolayısıyla bu başlığın hakan muhafız başlığına yönlendirilmesi gerekiyor bence.

 • yine full aksesuar bi erkek başrolle karşı karşıyayız. müzisyen, klasik araba kullanıyor, hoca olacak kadar zeki ve de aynı zamanda zengin ama idealist de olan kalın dudaklı bir adet şükrü. yaaa yapmayın allah aşkına sonra kızlarımız bunları gerçek zannedip fanpage açmaktan şaşı oluyor.

 • 6 yıllık olmasada 4 yıllık ile benimde başıma gelmiştir.

  bayağı zaman geçti üstünden ama hala anlayamadığım-canımı sıkan nokta onca zamandır birlikte olduğun,herşeyini bildiğin sandığın kadının aslında bambaşka biri olduğunu görmek.

  örnek olarak esmer erkekten hoşlanmam deyip esmerin dibi bir erkek ile evlenmek veya istanbul-izmirden başka bir yerde asla yaşayamam diye kati bir kural koyup manisanın bir köyünde yaşamak...

  insanlar değişebilir eyvallah.ama arkadaş bari bizim ilişkimiz sırasında değişseydin de, bizde ne olduğunu görüp otogarın bir köşesinde elimizde çiçekler ile ağlamasaydık.

  edit: bu olay 9 yıl önce yaşanmış bir olay acı macı kalmadı tabi.dünden bu yana mesaj yeşilimi söndürmeyen herkes iyiki varsınız be!