hesabın var mı? giriş yap

 • "fransa toplumuna entegre olmadığı" bak ne güzel bir kalıp. benden olmayacaksan memleketime gelme diyor. gelip de kendi memleketini buraya getirme diyor.

  özgürlük savunucusu arkadaşlara şimdiden cevap; demokrasi, demokratlar içindir. ne zaman geri ülkelerden gelenler gelişmiş batı memleketlerinde taşkınlıklar yapmayı bırakır, kendi memleketlerinin geri kalmışlık sebeplerini beraberlerinde getirmez, o zaman demokrasinin nimetlerinden faydalanabilirler.

  edit: (bkz: #76200493)
  ayriyazilmayande 'nin entrysi: "bu kadından doğacak çocuklar 20 yıl sonra neler yapardı."
  işte bundan bahsediyoruz

 • breaking bad dizisinin en uyuz karakteri. bakışları o kadar delici ve rahatsız edicidir ki, benim bile ekranın önünden kalkıp gidesim geliyor...

 • köpeğe doğru koşmaktır. hatta arkadaşım kendisine doğru koşan köpeğe efsane bir tokat atmıştı. o günden sonra da ne zaman birbirlerini görseler yollarını değiştiriyorlardı. ciddiyim.

 • simdi bu yabanci kurali bugun aciklandi ya bu konu hakkinda konusmalar soyle olacaktir:

  ertem: tff'nin yeni kuralina gore 14+14 kisi olacaktir. boyle bir kuralin cikmasina yardimci olan cumhurbaskanimiza, basbakanimiza, spor bakanimiza saygilarimizi gonderiyoruz.

  rok: aynen. eski turkiye yoooookkkkkkk artik. bu kohnemis kurallar eski turkiye'de kaldi.

  sinan engin: simdi erto bu yabanci kurali ne oldu tam olarak simdi?

  ertem: 28 kisilik kadroda 14 yabanci olabilecek 11 yabanci ayni anda sahada olacak.

  sinan engin: simdi bu kural. neyse ben ondan bahsetmiyorum bahsettigim baska bir sey benim. turk milli takiminda oynatabiliyor musum bu yabancilari? onemli olan o.

  abdulkerim: 11 yabanci ayni anda oynayabiliyormuymus? ben anlamadim simdi ahmet hocam'a katiliyorum. gerci konusmadi hala ama katiliyorum.

  ahmet cakar: beyler bitti mi?

 • -dptye girmeyi neden istiyorsunuz amaciniz nedir?
  -oyle politik amaclarim yok..
  -nasil?
  -muste$ar olmayi filan du$unmuyorum
  ....gulduler...tum juri... ama ben nerden bilebilirdim soruyu soranin muste$ar oldugunu....

 • bu adam olimpiyat şampiyonu yani bir spor dalındaki dünyanın en önde gelen sporcusu.debedeki 20 yıllık mühendis de tutmuş kendini bir işi kendi branşında dünyada en iyi yapan kişiyle karşılaştırıp ah vah etmiş debeye girmiş vay amk.tanım:dünyadaki 20 yıllık mühendislerin hepsinden daha iyi ok atıp ülkeye olimpiyat altını getiren kişinin elektrikli araç satın alması.

 • 2002'deki gerçek enflasyondu bir de. şimdiki gibi %82'yi 32 göstermemişlerdi.

 • istisnasız her defasında geri itileyerek tepki koydugum durum.. özellikle taksim metrosunda girenleri geri iten 1.85 boylarında biri görürseniz muhtemelen benimdir.