hesabın var mı? giriş yap

 • soğan soyarken karşılaşılan ciddi bir mes'ele. bilindiği üzere soğan kabukları katman katman olur. dışa doğru iyice incelen katmanlar kabuk formunu alır. o kabuklar birer birer kaldırıldığında soğanın etli kısmına ulaşırız. yalnız bu katmanlarda öyle bir kritik nokta, yani kritik katman vardır ki kararsız insanı çileden çıkartır. söz konusu katmanın üst kısmı kullanılabilir alt kısmı ise biraz daha kabuğa yakın görüntüdedir. genelde o katman da çöpe atılsa da insanı düşünmeye sevkeder.

 • 3 arkadaş izliyoruz.
  soru:karasineklerin ortalama ömrü ne kadardır?
  a)1-2 gün
  b)4-5 gün
  c)9-10 gün
  d)45-50 gün

  yarışmacı son derece ciddi ve sesli bir şekilde düşünmektedir.

  y:hımm... 45-50 gün olamaz bence, evet olamaz
  k.ı:neden ?
  y:o zamana kadar mutlaka biri sineği öldürür...

  zaiyat:2 ölü 1 yaralı.

 • açıklaması çok basittir.

  bae, kuveyt, suudi arabistan gibi ülkeler paranın bok gibi olduğu ama kaliteli işgücü açısından sıkıntılı yerlerdir. bu gibi yerlere çalışmaya gidenler genelde iyi eğitimli ve türkiye'de aldığı 20.000 tl maaş yerine orada 40.000 maaş önerildiği için giden adamlardır. haliyle çoğunluğu da beyaz türk ve chp'lidir.

  hollanda, almanya gibi ülkelerde de para boktur ama oranın kaliteli işgücü, bizimkini sikine takıp oynatır. o ülkelerde işçiye ihtiyaç vardır, ameleye ihtiyaç vardır, o yüzden bizim en döküntülerimiz oraya gider, o yüzden de akp'ye %70 oy çıkar.

 • televizyonu parcalamaya giderken fakir olduğunu hatırlayıp yari yolda vazgeçen abi yarmistir.*

 • 1150 oda yaptırdım altından
  içini döşedim iran halısından
  o da benim değil milletin malından
  bana ne lan çıkmam saraydan

 • evrime inanmayın arkadaşlar okuyun anlayın ve evrimi öğrenin.

  evrim uydurmasyon bir tanrı gibi inanılacak inanılmayacak bir şey değildir. dinamikleri de kuantum fiziği gibi aklımızın sınırlarını zorlamaz.

  okursanız evrimin nasıl ve neden gerçekleştiğini anlayabilirsiniz. inanmaya vs. gerek kalmaz. o zaman maymuna bakınca ne hissediyorsanız kediye köpeğe domatese bibere bakınca da onu hissedersiniz.

 • iki adet psikopat gördüğüm olaydır.biri olayın başkahramanı azman kedimiz diğeri de köpeğin sahibidir.adamın acilen köpeği bırakıp kediyi sahiplenmesi gerekmektedir zira töreler bunu uygun görmüştür.

 • 9 sene kadar sonra üşenmedim, dinliyorum şu anda. albümün çıktığı tarih te göz önünde bulundurularak diyebilirim ki, hakiketen güzelmiş. canavar gibi beat'ler, ortalamanın bayaa üstünde bi prodüksiyon. sözler bazı şarkılarda haddinden fazla milliyetçi, onu da hoş karşılıyorum, almancı sendromu. o iğrenç hit cartel-cartel bile şu anda guzel geliyo kulaama. belki de 6 saattir matematk calisiorum diyedir. bi de ceza diyolar ya, yıllar once kıralını yapmış adamlar...