hesabın var mı? giriş yap

 • en tuhafı ne biliyor musunuz?

  buna ve benzerlerine inanıp savunacak bir kemik kitle var memlekette. kendisi çorbasına sıkacak limon bulamaz ama o sarayda türlü tasarruf işleri yapıldığını sanır. kıçına giyecek donu yoktur ama başında 500-600 liralık eşarplarla gezen bir hanımın sadelik ve doğallığı umursayacağına inanır.

  (bkz: insan gerçekten hayret ediyor)

 • demek ki en az 70 bin vaka, 700 ölü var.

  not:

  arkadaşlar bana mesaj atıp durmayın hakaret içeren. daha bir hafta olmadı babannemi gömeli covid nedeniyle. onun bile ölüm belgesine doğal ölüm yazdılar. mezarlıkta ki en az 6 ayrı grupla konuştum hepsi covidden ölmüş ama aynı şekilde doğal ölüm yazmışlar. bu sayılar yalan.

  yalan.

 • organize tıraş çetelerinin çökertilmesi.

  kuaför ve berber salonlarının kapatılması sonrasında yasa dışı saç kesimi yapan örgütler türemişti. kahraman güvenlik güçlerimiz sayesinde bu tehlikeli örgütler yapılan baskınlar sonrasında inlerine girilmek suretiyle çökertildi.
  sonrasında her bir vatandaşımız kendi saçını kesmek zorunda kaldığından usta bir kuaföre dönüştü.

 • o değil de fitness salonuna 5 yıllık kayıt yaptırmak neymiş aq bu insanlar gelecek yılları nasıl bu kadar rahat öngörebiliyorlar anlamıyorum ben şahsen önümüzdeki 5 yılda ölür müyüm, şehir mi değiştiririm, savaş mı çıkar, cinayet mi işlerim, ülkeden mi kaçarım hiçbirinden emin değilim, bırak düzenli spor yapmayı.

 • "original design was by ıtalian renaissance artist and glass designer leonardo ıncebelli." yorumu baya güldürmüştür. leonardo ıncebelli ne lan ahahaha.

 • çeşmeden sonra çoktan ve malesef ünlenmiş bir yer var hali hazirda gökova-akyaka . buradan sonra neresi olur derseniz malesef datça.
  malesef diyorum cunku 20 yilim buralar da gecti en bakir dönemlerine şahitim ve yavaş yavaş saçma sapan istekgram tayfası tarafindan istila edilmesine üzülüyorum.

 • yaşadığımız, yaşamaya çalıştığımız ülkedir.
  bazılarımızın uyuduğu, bazılarımızın öldüğü ülkedir.
  askerinin yan gelip yatamadığı ülkedir.
  anlık istihbarat alan ülkedir.
  dünyanın süper gücüyle müttefik(!) olan ülkedir.
  terörün demokratik hak(!) olduğu ülkedir.
  türk olduğunu söyleyenin faşist olarak damgalandığı ülkedir.
  teröristler halaylarla karşılanırken, komutanların hapse atıldığı ülkedir.

  çok uzak değil. benim ülkem türkiye...

  edit: imla

 • - sarı saçlar
  - zigon sehpa gibi çene yapısı
  - space-x roketi gibi meminto
  - botokslu dudaklar
  - manken ya da sosyal medya fenomeni( bu nasıl zikim bir tabirse) olmak
  - geçmişinde en az 7-8 tane tanınmış kişiyle sevgili olmak vs

  futbolcular bunların makyajsız ve estetiksiz halini bilmediği için çocukları cennet mahallesinden aliş'e benziyor mk.

  debe editi: tamam dudakta botoks olmazmış yazmayın, ne bileyim lan benim kütük kayseri bizim orada kömbe dudaklı derler alla alla.

 • içerde biletimizi beklerken şahit olduğumuz olaydır. elinde satırla biri cama vurdu kıramadı. bir taraftan bu konser olamaz diye bağırıp bir taraftan da satır salladı. artık ülkenin boktanlığı, vaziyetimizin sıçıklığı üzerine bir şey demeye gerek olmadığını düşünüyorum.