hesabın var mı? giriş yap

 • ayça-orçun çifti yeni ayrılmıştır;

  ayça: artık çoooooook yalnız, çoooooook mutsuz :(:(
  orçun bunu beğendi
  melih bunu beğendi

  ayça: orçun aşkolsun :(
  orçun: kendin istedin! melih kim?

 • ayarla alakası yoktur.. keşke yapmasaymış.. hakan hepcan ismini de ilk defa duyuyorum bu arada..

 • ab vatandışlığına giden yollardan biridir. en kolay yol mu değil mi o konu biraz tartışılır fakat böyle bir şey mümkün. öncelikle tavsiye etmediğim bir yöntem olduğunu da belirtmek isterim. çünkü fransız lejyonu olmak aynı zamanda sizin en pis işlere yollanacağınıız anlamına da gelir. fransa'nın halihazırda afrika'da onlarca sömürgesi olduğu da hesaba katılmalıdır. ve o ülkelere yollanmanız büyük olasılık. resmi instagram sayfası burada mevcut. link
  resmi internet sitesi de bu. link

  bu da başka bir site. bu daha açıklayıcıymış. link

  girmek için herhangi dil bilmeniz, eğitim durumunuz vs. hiçbir şey önemli değil. 18-39 yaş arasında ve erkek olmanız yeterli.

  öncelikle nasıl olacak diye sorarsanız, bir adet turistik fransız vizesi almanızla bütün hikaye başlıyor. eyfel kulesinin göreceğim diye turistik vize alıyorsunuz. fransa'ya giriş yaptıktan sonra lyon'daki ya da bazı diğer şehirlerdeki (lyon'da var olduğunu biliyorum.) askere alım ofisine gidip müracaat ediyorsunuz. ardından 1 haftalık bir seçim sireci sonucunda başarılı olursanız kendinizi şu videodaki olayın için buluyorsunuz. link

  açıklama yapan şöyle türkçe bir video da var. link

  5 yılın sonunda fransız vatandaşlığına başvuru hakkına sahip oluyorsunuz. 1300 euro civarı da maaşı var.

 • $u ana kadar ya$amak istedigi hicbir guzelligi ya$ayamami$ ama ya$amayi cok fazla isteyen insanlardir.

  ilk el tutu$malar, ilk opucuk, ilk heyecan gibi $eylerin hicbirini yapamami$ olup ve her girdigi ortamda bunlari saklama cabasi icinde olurlar.

  ili$kiler hakkinda bir konu acildiginda, hayattan soguyan, hicbir soruya cevap vermeyen veya hemen konuyu degistiren insanlardir.

  ya$in gitgide ilerlediginin farkinda olup, 'acaba' sorusu kafalarindan hic silinmeyen insanlardir.
  "acaba benim hic sevgilim olmayacak mı?"
  sonra kendi kendilerine kızar bu tipler, sen caba gostermiyorsun ki, nasıl sevgilin olsun diye kendi kendilerini yiyip bitirirler. yine kısır dongu ba$lar.

  her$eyden cekinen, haftasonlari ben neden di$ari cikmiyom, neden benimde gezecek bir arkada$im yok, sevgilim yok diye kendine i$kence ederler.

  birde di$arda gordukleri sevgilileri ozenirler, niye beni bu kadar cok seven bir insan olmadi diye, ama yine bilgisayari ile tek ba$ina kalir, yalnizligi dinler ve depresif haller ba$lar.

 • rock'n coke'a 2015 tane impala gelecek şeklinde okuduğum haber. çok kısa bir süre de olsa sebebi neydi diye düşündüm.

 • koltuğa yayılıp pc'de de oynayabilirsiniz. bunun için sadece wireless bir gamepad yeterlidir. ayrıca pc'yi de tv'ye bağlayabiliyorsunuz, hatta steam'in stream özelliği ile pc ve tv'niz farklı odalarda bulunmasına rağmen tv üzerinden pc ile oyun oynayabiliyorsunuz.

  hani bilmiyorsunuz, bari atmayın.