hesabın var mı? giriş yap

 • şerefsiz almanlar golden sonra sevinmiyor, sevinsenize oç’ları! nerden baksan 2-3 dakika kazanırız her sevincinize.
  adamlar direkt santraya gidiyorlar aq!

 • gençlerin önünde nükleer santral, termik santral, siyanürle altın arama, gdo'lu gıda gibi çok daha çağdaş ölüm yolları varken, alkol gibi basit bir sebepten ölmesini içine sindiremeyen akp'nin düzenlemesidir.

  yahu kanser olmak, mutasyona uğramak, siyanür zehirlenmesinden ölmek varken neden siroz?

 • aybike ve berat efe harf sırası olarak yukarıda olduğu için oylamaya ilk katılan yabancılar oyları onlara basmış. devamında da oyları yüksek olduğu için yukarıda kalmaya devam etmişler ve tek amacı trollemek olan seçmenler, herhangi birine oy attıkları için oyu en yukarıdakilere basmışlar. böylece aybike ve berat efe seçimin favori adayı olmayı sürdürebilmiş. sürü psikolojisi gibi bir durum da var tabi.

  özetle seçimde net bir şekilde haksızlık var.
  seçimin kapalı oylamayla tekrarlanmasını talep ediyorum. demokrasi kazanacak!

 • ne demiş fuzuli; mey biter saki kalır. her renk solar haki kalır. ilim insanın cehlini alsa da, hamurunda varsa eşeklik; baki kalır.

 • yalnız bu iş doktor'un sorunu değil iş verenin sorunu... yani satış temsilcisi istifa etti diye sipariş iptal olmaz... öğretmen gitti diye çocuğunuzu okuldan atmazlar... doktor gitti diye niye ameliyat iptal olsun..

  sana sağlık güvencesini veren o doktor değil... göbek bağı ile devlet hastanesinde bağlı değil. daha iyi maaş veren yere gitme hakkı da var.

 • şu anda istanbulda başka bir eğitim araştırmada acil tıp asistanı olarak çalışıyorum. cerrahpaşa mezunu bir hekim olarak bu konuda söylemek istediğim şeyler var.

  ilk olarak bu sağlık sisteminin mükemmel olmasından kaynaklı bir durum değil, ya da akpartinin sonsuz desteğinden... neredeyse her bir cerrahpaşa personelinin, hocasının, öğrencisinin 2018 yılındaki ayrılma olaylarında bedduasını almış bir yönetimdir akp iktidarı.

  ben asıl başarısının sağlık bakanlığına bağlı olmayan bir üniversite hastanesi olarak varlığını sürdürmesinde saklı olduğunu düşünüyorum.
  haberde konuşan yalım hocanın, hastane genelinde enfeksiyonla ilgilenen ilker hocanın ve diğer ismini sayamadığım hoca ve personelin bu konuda insanüstü bir çabası var. üzülerek söylüyorum ki şu anda çalıştığım istanbul'daki eğitim araştırma hastanesinde pandemi yönetimi çok eksik durumda. abartmadan ya da hafife almadan söylüyorum, çok kötü.
  o yüzden ilk olarak bu videodaki standardı türkiye genelinde böyleymiş gibi düşünmemek gerekir.
  ikincisi de cerrahpaşanın hükümet ten aldığı (!) sonsuz destekle alakası yok. aksine bakanlığa bağlamak için ya da arazisine el koymak için yukarıdan çok fazla baskı yapıldı. biraz google
  yapıp eski haberlere bi bakabilirsiniz.

  son olarak cerrahpaşa ve çapa ak partiden önce de vardı, chp den önce de. siyasetten bağımsız olarak bilimi önde tutan ve beni bu şekilde eğiten bütün hocalarımın ve hastaları için canla başla çabalayan çalışma arkadaşlarımın önünde saygıyla eğiliyorum. gücümüz bol olsun, evde kalın türkiye!