hesabın var mı? giriş yap

 • guzel gunlerdi. dolar henuz 2.35 olmamisti. turkiye biraz daha guzeldi.

  her gecen gun daha da dibe gidiyoruz cunku. dün bile daha guzeldi turkiye.

 • https://www.youtube.com/watch?v=bwvzdbi_1dq

  her şeyi video anlatıyor, bir an için yaya geçidinde bekleyen adama yol vermeye karar veren abimiz ve ona teşekkür eden yayamız ile 15 saniye su gibi akıp geçiyor. aklıma behzat ç.'de üst geçit cinayeti geldi. ulan üst geçitten bir kişi geçiyordu, onu da öldürmüşler gibi.

  renault marka araba hem gidip hem kapısını açmasını ise anlamadım.

 • bir bok olmuyor diyen gözümde net gerizekalıdır. o üstten üstten yorumlar be amk gerizekalısı spermden insan oluyor koca evrende sik gibi dolaşıyorsun, gelip bir pc araclığı ile ahkam falan kesiyorsun. tüm bunlar olabildiğince saçmayken ya da en azından aklımız yetmiyorken. bişey olmuyor ne demek lan. bu sorunun tek cevabı var o da "bilmiyorum" bu kadar basit. din gerçek olabilir, sadece çürüyebilirsin, ya da bilmediğin bişey olur. sekiz kafalı bir başka varlığa dönüşüp başka bir evrende hayatını sürdürüyor olabilirsin. adam gelmiş ciddi ciddi bir halt olmuyor demiş kendinden emin. paşama bak sen. lan bu nasıl bir kafa acaba bilmesi imkansız olan bir konuda yorum yapıyor. millet uzun uzun yazıyor aptal gibi. lan çok mu zor bilmiyorum demek. dindarsan inandığın şey belli, değilsen de cevabı bilmiyorum olan bir soru. bu kadar basit.

 • maaş almaya 19 gün, cepte 24 tl var. her gün 1 tl harcasam 5 tl artıyor. bu kadar nakiti üzerimde taşımaya korkuyorum. birileri paramın peşinde, takip edildiğimden şüpheleniyorum sözlük.

 • inanılmaz güvenlik önlemlerinin alınmasıyla gerçekleşmiştir. caddelerin trafiğe kapanması, güvenlik koridoru oluşturulması, sinyal kesiciler, keskin nişancılar, korumalar, sivil polisler ve daha neler neler.

  isteyince güvenlik önlemi alınabiliyormuş demek.

 • başlık: otobüste yaşlı vardı oturuyodu

  1. kaldırdım ben oturdum.

  2. baya bi uğraşmışındır o yaşlının zikini kaldırıp oturmak için.