hesabın var mı? giriş yap

 • ben. cdyi yerleştirin lütfen
  müş. tamam
  ben. şimdi otomatik bir ekran açılacak kapatın onu.
  müş.kapattım
  ben bilgisayarımdan....
  müş. o dediklerinizi göremiyorum ki şimdi.
  ben. ne görüyorsunuz efendim.
  müş. hiç bişey kapkaranlık.
  ben. monitorünüzü açar mısınız lütfen .
  müş. açtım
  ben şimdi ekranda gördüğünüz pencereyi köşesindeki çarpıdan kapatın.
  müş. ee siz de bi karar verin

 • afedersiniz elifi görse mertek sanacak dilden anlamaz cehl-i mürekkeb sahiplerinin yeni iddiası.

  bir halk şiirini başlıkta tartışılan bağlama uygun hale getirerek şöyle seslenmek istiyorum:

  dağda bayırda gezen bir yörük,
  kimi tımarlı sipahi kimi bir bölük,
  bir elife dili dönmeyen hödük,
  şehristana gelir lisan beğenmez.

 • başbakanlıktan 10 günlüğüne istifa edip dokunulmazlığı bırakmayı göze alamayan adam için yapılan tahmin. he gülüm he. istifa edip osmanlı imparatoru olacak.

 • kızılayda sıra beklerken iki türbanlı çalışan birbirine girmişti. "ben akp üyesiyim seni attıracağım." diye tehdit ediyordu biri diğerini.

  iş adamları ihalelerde öne geçmek için, çalışanlar yükselmek için üye oldu partiye.

  aynı zamanda akademik hospital'da da çalışan tanınmış bir doktor, bir yakınımızı pendik devlet hastanesine yatırmak istediğimizde "akp üyesi misiniz?" diye sormuştu. değilsek olmazmış.

  yani hastanız varsa iyi bir hastaneye yatırmak için de gerekiyor akp üyeliği. böyle olunca desteklemediği partiye zoraki üye olan bir sürü insan oluyor.

  sürü karpuzu sıyırınca kabuğun üstünde bir tane karınca kalmıyor. doğada akp'lilerin durumuna daha çok benzeyen örnekler de var tabi. yemek vakti midemi bulandırmak istemiyorum.

 • gelen sıcak para 1 trilyon doların üzerinde . özel sektörle birlikte borç 500 milyar doların üzerinde . gelen sıcak parayı dengelemek için basılan para 2 trilyon tl nin üzerinde . toplanan vergi enflasyonist sistemin ürünü olarak hala %300 lere varıyor . ihracat altın , eoro , gümüş , bakır , petrol üzerinden eskinin 40 milyar doları ne ise hemen hemen o
  imf ye borç vardı ama bugün imf nin temsil ettiği ülkelerin bankaları ki ermenistan dahil türkiyedeki kar eden her kuruluşun sahibi .
  vatandaşın hane halkı toplam borcu ki yabancı bankalaradır bu rakam , 5 milyar dolardan 150 milyar dolara çıkmış . bunlar ekonomik göstergeler.
  ortadoğuda ne kadar ülke varsa sınırlarını kapatmış bize. kuzey afrikada türk uçak ve gemilerine vur emri var ve yaptılar zaten .
  ab tamamen askıya alınmış , vatandaşın güvenliği içler acısı. sınırımızda hem terör örgütleri cirit atıyor hem garip bir savaşın içindeyiz.
  2 milyondan fazla yabancıyı maaşa bağlamışız . ülkede milyonlarca işsiz var ama yatırım yok . yalan söyleyen bir din adamı 1000 asgari ücretlinin maaşına arabaya biniyor ve utanmıyor .
  yargının bağımsızlığı tamamen askıya alınmış ki açık açık da söylüyorlar.
  bu rejim bildiğin hitler rejimi