hesabın var mı? giriş yap

 • alay olmayan ama son derece ince bir mizah içeren paylaşımdır.

  öncelikle liseliler bilmez, eskiden erkan yolaç üstad'ın meşhur evet hayır yarışması vardı. orada üstad'ın bir kalıp vardı, "yarışmaya gelirken mehter marşı ile geleceksiniz, yerinize giderken izmir marşı ile gideceksiniz" derdi ve gerçekten de bir yarışmacı sahneye gelirken orkestra mehter marşı çalar, yerine giderken ise izmir marşı çalardı.

  özlemişiz erkan reyiz

  e devlet bey ve 30 araçlık konvoyu istanbul'a yarışmaya mehter marşı ile gelmişlerdi, yerlerine giderken de izmir marşı ile göndermiş canan hanım. son derece hoş ve güzel bir espri olmuş.

 • şu an sevinçten titriyorum sözlük. çünkü atanıyorum. çünkü, hayatım boyunca halı saha kadrosuna bile alınmayan ben, kadrolu öğretmen oluyorum.. şu an hüngür hüngür ağlıyorum sözlük..

  edit: tebrik mesajları yağıyor, ailemden ve etrafımdan bile bu kadar tebrik almamıştım.. çok sağolun, varolun, hep varolun.. :)

 • devrimlerini hazmedeyen şerefsizlerin güya dalga geçtiği cumhurbaşkanı. halbuki bir şapka devrimi de babaları yapsaydı da bu piçlerin, doğmasalardı ne güzel olurdu.